Gå til hovedindhold

Krøllejern sæt Philips 5000 Series BHA530 - 1.000 W, Warm Black, 2 m ledning

PhilipsHårplejeEAN: 8720689002813
Pris fra 340 krtil 579 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 239 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Krøllejern sæt Philips 5000 Series BHA530 - 1.000 W, Warm Black, 2 m ledning og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 340 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hårtørrer/hårstyler BHA530 Air Styler
340 kr
Til butik
Philips Hårtørrer/hårstyler BHA530 Air Styler billede

Produktinformation

Philips 5000 Series BHA530 Air Styler - Hårtørrer/hårstyler

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: BHA530/00
EAN: 8720689002813
Varenr.: 1000806414
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hårtørrer 5000 Series BHA530 Air Styler - 1000 W
343 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Krøllejern sæt Philips 5000 Series BHA530 - 1.000 W, Warm Black, 2 m ledning
-6%439 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Krøllejern sæt Philips 5000 Series BHA530 - 1.000 W, Warm Black, 2 m ledning billede

Produktinformation

Fleksibel hårstyling med krøllejern sætSkab lige det look, du ønsker, med Philips 5000 Series BHA530. Dette komplette hårstyling sæt giver dig mulighed for både at glatte og krølle håret. Den varmebaserede teknologi og ionfunktion hjælper med at tæmme håret, så du kan forme alt fra glatte længder til bløde krøller - perfekt til hverdag og fest.Nem betjening og hverdagsvenligt designMed 1.000 W effekt, 3 varmeniveauer og 2 hastigheder finder du hurtigt den indstilling, der passer til din hårtype. Sættet har knapbetjening, ophængskrog og 2 m ledning for fri bevægelse. Farven Warm Black giver et stilrent udtryk, og EHD-teknologien er udviklet til jævn varmefordeling.Alt du behøver i én pakkeDer medfølger 5 tilbehør og en praktisk opbevaringspose, så du kan holde styr på delene og tage dem med på farten.Type: Hårstyling sætEffekt: 1.000 WStrømkilde: AC, 220 – 240 VVarmeniveauer: 3Hastigheder: 2Funktioner: Ionfunktion, glatning og krølningTeknologi: Warm, EHD-teknologiBetjening: KnapperSkærm: NejLedningslængde: 2 mFarve: Sort (Warm Black)Ophæng: KrogTilbehør: 5 stk.Opbevaring: Pung/pose...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Krøllejern
Vægt: 1.04g
EAN: 8720689002813
Varenr.: 1944530
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Hårtørrer/hårstyler BHA530 Air Styler
439 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Krøllejern sæt Philips 5000 Series BHA530 - 1.000 W, Warm Black, 2 m ledning
-6%459 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til JepJep
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Styling børste Philips BHA530/00 5000 Series
579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krøllejern sæt Philips 5000 Series BHA530 - 1.000 W, Warm Black, 2 m ledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krøllejern sæt Philips 5000 Series BHA530 - 1.000 W, Warm Black, 2 m ledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK340 kr340 krKøb
2Proshop DK343 kr382 krKøb
3Boligcenter DK439 kr439 krKøb
4Ultrashop439 kr439 krKøb
5Vivas DK459 kr538 krKøb
6JepJep579 kr579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Krøllejern sæt Philips 5000 Series BHA530 - 1.000 W, Warm Black, 2 m ledning

PriceData har fulgt prisen på Krøllejern sæt Philips 5000 Series BHA530 - 1.000 W, Warm Black, 2 m ledning i 176 dage. Laveste pris i perioden er 340 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 377 kr.

Den nuværende pris på 340 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Krøllejern sæt Philips 5000 Series BHA530 - 1.000 W, Warm Black, 2 m ledning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Krøllejern sæt Philips 5000 Series BHA530 - 1.000 W, Warm Black, 2 m ledning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026340 kr20 kr (6%)
25. maj 2026360 kr1 kr (0%)
23. maj 2026359 kr1 kr (0%)
22. maj 2026358 kr1 kr (0%)
12. maj 2026359 kr1 kr (0%)
9. maj 2026360 kr1 kr (0%)
8. maj 2026359 kr1 kr (0%)
7. maj 2026358 kr4 kr (1%)
6. maj 2026362 kr23 kr (6%)
5. maj 2026385 kr28 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret