Gå til hovedindhold

Cashmere Kumquat Eau De Toilette - 50ML - Korres

KorresParfume og eau de cologneEAN: 5203069092299
Pris fra 234 krtil 329,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 95,95 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 228 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Cashmere Kumquat Eau De Toilette - 50ML - Korres og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 234 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KORRES Cashmere Kumquat EdT(50 ml)
-29%234 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KORRES Cashmere Kumquat EdT(50 ml) billede

Produktinformation

Duftbeskrivelse: blomster, orientalsk, træagtig Sød og foryngende kumquat er dominerende i denne sofistikerede duft, der efterfølges af delikate noter af appelsinblomst og vanilje, sur-søde frugter, skarp citron og den jordagtige aura af cedertræ. Alle hælder mod den sensuelle følelse af luksuriøs kashmir. Kashmir: Den delikate, varme og luksuriøse følelse af kashmir, som har været yndet siden så tidligt som i det tredje århundrede f.Kr., er synonymt med luksus og bringer en sensuel balance til denne blanding. Kumquat: Et lysorange farvesymbol på velstand med en bitter sød aroma, der fremkalder positive følelser, der minder én om morgengryets første brise i Middelhavets blomstrende lunde. Vanilje: Vaniljestangen er afledt af frøene fra tropiske, klatrende orkidé-lignende planter og menes at vække sanserne og fremkalde drømme om kærlighed. En sublim ingrediens med en karakteristisk sød og forførende aroma og et ældgammelt ry som et af naturens mest kraftfulde afrodisiaka. Topnoter: kumquat, mandarin, appelsin Mellemnoter: appelsinblomst, jasmin, mandel Bundnoter: kashmir, cedertræ, vanilje Indhold af 88 % naturlig oprindels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KORRES
Kategori: Eau de Toilette til hende
0
Artikel nr.: 21006772
EAN: 5203069092299
Varenr.: B098270
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
KORRES Cashmere Kumquat Eau de Toilette - 50 ml
257 kr
Til butik
KORRES Cashmere Kumquat Eau de Toilette - 50 ml billede

Produktinformation

En sensuel og elegant duft med frugtig appelsin og varm cashmereKORRES Cashmere Kumquat Eau de Toilette er en elegant blomster-orientalsk duft, der vækker sanserne med sin unikke kombination af sød kumquat, delikat appelsinsblomst og sensuel vanilje. Dette avancerede parfume til kvinder balancerer oplivende citrusnoter med den varme, luksus følelse af cashmere og jordnære cedertræ. Med 88% naturligt oprindelse tilbyder den en autentisk duftoplevelse, der følger dig gennem dagen. Perfekt til den moderne kvinde, der søger en cashmere vaniljeparfume med personlighed og dybde.Hvorfor du vil elske denne elegante parfumeUnik kombination af frugtig appelsin, sød appelsinsblomst og sensuel vaniljeElegant blomster-orientalsk duftprofil med 88% naturligt oprindelseLangvarig duft med topnoter af kumquat, mandarin og appelsinAvanceret base af cashmere, cedertræ og vanilje for dybde og varmeSådan får du det mest ud af din nye duftSpray direkte på huden på pulspunkterne (halsen, indersiden af håndleddene og i armhulen) og lad tørre uden at gnide ind, for maksimal holdbarhed.Opdag din nye yndlingsduft med denne unikke cashmere vaniljeparfume. Prøv KORRES Cashmere Kumquat allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: KORRES
Kategori: Dameparfume
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 118674
EAN: 5203069092299
Varenr.: 118674
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Korres Cashmere Kumquat Eau de Toilette 50 ml
329 kr
Til butik
Korres Cashmere Kumquat Eau de Toilette 50 ml billede

Produktinformation

Duftbeskrivelse: blomster, orientalsk, træagtigSød og foryngende kumquat er dominerende i denne sofistikerede duft, der efterfølges af delikate noter af appelsinblomst og vanilje, sur-søde frugter, skarp citron og den jordagtige aura af cedertræ. Alle hælder mod den sensuelle følelse af luksuriøs kashmir.Kashmir: Den delikate, varme og luksuriøse følelse af kashmir, som har været yndet siden så tidligt som i det tredje århundrede f.Kr., er synonymt med luksus og bringer en sensuel balance til denne blanding.Kumquat: Et lysorange farvesymbol på velstand med en bitter sød aroma, der fremkalder positive følelser, der minder én om morgengryets første brise i Middelhavets blomstrende lunde.Vanilje: Vaniljestangen er afledt af frøene fra tropiske, klatrende orkidé-lignende planter og menes at vække sanserne og fremkalde drømme om kærlighed. En sublim ingrediens med en karakteristisk sød og forførende aroma og et ældgammelt ry som et af naturens mest kraftfulde afrodisiaka.Topnoter: kumquat, mandarin, appelsinMellemnoter: appelsinblomst, jasmin, mandelBundnoter: kashmir, cedertræ, vaniljeIndhold af 88 % naturlig oprindelseAnvendelse:Sprøjtes direkte på pulspunkter (hals, indvendigt i håndled og albuer) og lad tørre uden at gnide for at opnå maksimal varighed. Kun til udvortes brug. Korres Cashmere Kumquat Eau de Toilette 50 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Korres
Kategori: Eau de Toilette
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: 21006772
EAN: 5203069092299
Varenr.: 1891-226-0050
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Cashmere Kumquat Eau De Toilette - 50ML - Korres
329,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cashmere Kumquat Eau De Toilette - 50ML - Korres koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cashmere Kumquat Eau De Toilette - 50ML - Korres koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK234 kr234 krKøb
2NordicFeel DK257 kr257 krKøb
3Lyko DK329 kr329 krKøb
4Signaturshop329,95 kr329,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cashmere Kumquat Eau De Toilette - 50ML - Korres

PriceData har fulgt prisen på Cashmere Kumquat Eau De Toilette - 50ML - Korres i 182 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 248 kr.

Den nuværende pris på 234 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Cashmere Kumquat Eau De Toilette - 50ML - Korres. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Cashmere Kumquat Eau De Toilette - 50ML - Korres de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026234 kr23 kr (9%)
1. jun. 2026257 kr23 kr (10%)
31. maj 2026234 kr23 kr (9%)
30. maj 2026257 kr29 kr (13%)
1. apr. 2026228 kr29 kr (11%)
3. mar. 2026257 kr10 kr (4%)
1. mar. 2026247 kr10 kr (4%)
22. feb. 2026257 kr14 kr (6%)
15. jan. 2026243 kr15 kr (6%)
8. jan. 2026258 kr57 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret