Gå til hovedindhold

Kora Organics Noni Radiant Eye Treatment Oil 10 ml

Pris fra 179,4 krtil 328 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 148,6 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kora Organics Noni Radiant Eye Treatment Oil 10 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179.4 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
KORA Organics Noni Radiant Eye Oil, 10 ml.
-40%179,4 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KORA Organics Noni Radiant Eye Oil, 10 ml. billede

Produktinformation

KORA Organics Noni Radiant Eye Oil, 10 ml. er en økologisk olie specielt udviklet til det sarte område omkring øjnene. Formlen indeholder noni-, tomat- og bambusekstrakt, samt kahai- og kaffeolie, som virker opkvikkende og lysner området omkring øjnene. O...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Olie
EAN: 9342759000704
Varenr.: KORAO0003
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KORA Organics Noni Glow Eye Treatment Oil (10ml)
-32%236 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kora Organics Noni Radiant Eye Oil 10 ml
-20%236 kr
Før 296 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kora Organics Noni Radiant Eye Oil 10 ml billede

Produktinformation

Noni Radiant Eye Oil er et beroligende øjenbehandlingsprodukt, der kombinerer opkvikkende Noni- og tomatfrugt-ekstrakter med en nærende olieblanding af hyben, macadamia, avocado og kahai for at vække og lysne den sarte hud under øjnene, samtidig med at den går målrettet efter mørke rande og fine linjer for et ungdommeligt, strålende udseende.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjne
Artikel nr.: KEOT
EAN: 9342759000704
Varenr.: 3304095
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Kora Organics Noni Radiant Eye Treatment Oil 10 ml
238 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
KORA Organics Noni Glow Eye Treatment Oil 10 ml
299 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
KORA Organics Noni Radiant Eye Treatment Oil 10 ml
328 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kora Organics Noni Radiant Eye Treatment Oil 10 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kora Organics Noni Radiant Eye Treatment Oil 10 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop179,4 kr179,4 krKøb
2Bangerhead DK236 kr236 krKøb
3Cocopanda DK236 kr236 krKøb
4Beautycos DK238 kr267 krKøb
5Lyko DK299 kr299 krKøb
6NordicFeel DK328 kr328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kora Organics Noni Radiant Eye Treatment Oil 10 ml

PriceData har fulgt prisen på Kora Organics Noni Radiant Eye Treatment Oil 10 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 179,4 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 179,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Kora Organics Noni Radiant Eye Treatment Oil 10 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Kora Organics Noni Radiant Eye Treatment Oil 10 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026179,4 kr56,6 kr (24%)
20. maj 2026236 kr56,6 kr (32%)
5. maj 2026179,4 kr44,6 kr (20%)
3. maj 2026224 kr44,6 kr (25%)
21. apr. 2026179,4 kr46,6 kr (21%)
20. apr. 2026226 kr46,6 kr (26%)
12. mar. 2026179,4 kr51,6 kr (22%)
11. mar. 2026231 kr51,6 kr (29%)
21. jan. 2026179,4 kr51,6 kr (22%)
20. jan. 2026231 kr51,6 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret