Gå til hovedindhold

Boligcenter Boks Madrasseng Med Madras Creme 90x200 Cm Stof Blå 80 X 200 Cm

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721158222947
Pris fra 2.299 krtil 2.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 700 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Boks Madrasseng Med Madras Creme 90x200 Cm Stof Blå 80 X 200 Cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med madras med hovedgærde Blå 80 x 200 cm Stof
-31%2.299 kr
Før 3.317 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras med hovedgærde Blå 80 x 200 cm Stof billede

Produktinformation

Denne moderne boksretseng giver dit soveværelse et elegant tvist og kombinerer stil med komfort. Med et minimalistisk design er sengen et alsidigt fokuspunkt, der passer ind i mange forskellige indretninger. Den justerbare hovedgavl gør det let at tilpasse sengen til din personlige stil og behov. Perfekt til alle, der ønsker at løfte deres sovemiljø, lover denne seng at give dig både komfort og stil. Stoffinish: Sengen er lavet med en flot stoffinish, der ikke kun ser godt ud, men også giver en blød og åndbar overflade, som gør det nemt at vedligeholde.Konstrueret træsramme: Rammen er bygget af konstrueret træ og massivt fyrretræ for ekstra styrke. Kombinationen giver holdbarhed og en solid følelse, så den passer til ethvert soveværelse.Lommefjedre madras: Madrasen har lommefjedre, der er individuelt pakket, så den giver bedre støtte og isolerer bevægelser. Den tilpasser sig din krop og sikrer en uforstyrret søvn, perfekt til par.Justerbar hovedgavl: Hovedgavlen kan justeres i højden, så du kan vælge hvad der passer dig bedst. Denne funktion giver ekstra komfort og muligheden for at tilpasse den til din indretning.Postben støtte: Sengen har stabilt postben, lavet af gode materialer, som sikrer, at den står fast og sikkert i mange år uden at gå på kompromis med stilen. Farve: BlåMateriale: StofRammemateriale: Konstrueret træ, massivt fyrretræSamlede dimensioner: 203 x 83 x 88 cm (L x B x H)Madras størrelse: Lille enkelt seng (80 cm x 200 cm eller 31" x 79")Maks. vægt: 140 kgHar spiret ramme: JaMaksimalt antal mennesker: 1SlidstærkHovedgav med 2 installationshøjde mulighedermed madrasForsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 40.34g
EAN: 8721158222947
Varenr.: 1684857
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med madras med hovedgærde Blå 80 x 200 cm Stof
-30%2.320 kr
Før 3.337 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras med hovedgærde Blå 80 x 200 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 80 x 200 cm
Vægt: 40.34g
EAN: 8721158222947
Varenr.: 1684857
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kontinentalseng med madras med hovedgærde Blå 80 x 200 cm Stof
-30%2.320 kr
Før 3.337 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras med hovedgærde Blå 80 x 200 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 80 x 200 cm
Vægt: 40.34g
EAN: 8721158222947
Varenr.: 1684857
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Boks Madrasseng Med Madras Creme 90x200 Cm Stof Blå 80 X 200 Cm
-10%2.999 kr
Før 3.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boks Madrasseng Med Madras Creme 90x200 Cm Stof Blå 80 X 200 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boks Madrasseng Med Madras Creme 90x200 Cm Stof Blå 80 X 200 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
2Livera DK2.320 kr2.389 krKøb
3Vivas DK2.320 kr2.389 krKøb
4BoligRetning2.999 kr2.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Boks Madrasseng Med Madras Creme 90x200 Cm Stof Blå 80 X 200 Cm

PriceData har fulgt prisen på Boks Madrasseng Med Madras Creme 90x200 Cm Stof Blå 80 X 200 Cm i 124 dage. Laveste pris i perioden er 2.299 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 2.509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.465 kr.

Den nuværende pris på 2.299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Boks Madrasseng Med Madras Creme 90x200 Cm Stof Blå 80 X 200 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Boks Madrasseng Med Madras Creme 90x200 Cm Stof Blå 80 X 200 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20262.299 kr210 kr (8%)
24. apr. 20262.509 kr69 kr (3%)
19. apr. 20262.440 kr69 kr (3%)
18. apr. 20262.509 kr69 kr (3%)
17. apr. 20262.440 kr69 kr (3%)
16. apr. 20262.509 kr69 kr (3%)
6. apr. 20262.440 kr1 kr (0%)
1. apr. 20262.441 kr41 kr (2%)
30. mar. 20262.482 kr
29. mar. 20262.482,48 kr35,75 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret