Gå til hovedindhold

No brand Konsoljern til 12" halvrund tagrende (Rheinzink / VM-Zink)

No brandTagrenderEAN: 5704747074755
Pris fra 23 krtil 40 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Konsoljern til 12" halvrund tagrende (Rheinzink / VM-Zink) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMZINC konsoljern til tagrende nr. 12 halvrund
23 kr
Til butik
VMZINC konsoljern til tagrende nr. 12 halvrund billede

Produktinformation

VMZINC tagrendesystemer er en smagfuld og elegant løsning, når det drejer sig om montering af tagrender og nedløbsrør. Alle VMZINC's konsoljern er produceret i rent massivt titanzink - specielt udviklet til limning og lodning. Zink giver et skinnende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Tag
Farve: zinc
Størrelse: 120
EAN: 5704747074755
Varenr.: 277016002
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
12" Konsoljern til RZ/VMZ tagrende
27,13 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Konsoljern t/halvrund rende nr. 12, 333 mm, galvaniseret
30 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Konsoljern til 12" halvrund tagrende (Rheinzink / VM-Zink)
30,25 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Konsoljern t/halvrund rende nr. 12, 333 mm, galvaniseret
40 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konsoljern til 12" halvrund tagrende (Rheinzink / VM-Zink) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konsoljern til 12" halvrund tagrende (Rheinzink / VM-Zink) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS23 kr23 krKøb
2EL-GROSSISTEN27,13 kr27,13 krKøb
3BilligVVS DK30 kr30 krKøb
4WATTOO.DK30,25 kr30,25 krKøb
5CompletVVS40 kr40 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Konsoljern til 12" halvrund tagrende (Rheinzink / VM-Zink)

PriceData har fulgt prisen på Konsoljern til 12" halvrund tagrende (Rheinzink / VM-Zink) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 30,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Konsoljern til 12" halvrund tagrende (Rheinzink / VM-Zink). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Konsoljern til 12" halvrund tagrende (Rheinzink / VM-Zink) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202623 kr4,13 kr (15%)
24. maj 202627,13 kr4,13 kr (18%)
17. maj 202623 kr4,13 kr (15%)
16. maj 202627,13 kr4,13 kr (18%)
12. maj 202623 kr
10. maj 202623,22 kr3,78 kr (14%)
18. apr. 202627 kr3,25 kr (11%)
17. apr. 202630,25 kr3,25 kr (12%)
9. mar. 202627 kr2 kr (7%)
8. mar. 202629 kr2 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret