Gå til hovedindhold

Konica Minolta Tn-328m Tonerpatron 1 Stk Original Magenta

Pris fra 687 krtil 1.028 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 341 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 686 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Konica Minolta Tn-328m Tonerpatron 1 Stk Original Magenta og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 687 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Konica Minolta AAV8350 / TN-328M Magenta Toner
687 kr
Til butik
Konica Minolta AAV8350 / TN-328M Magenta Toner billede

Produktinformation

Magenta, original, tonerpatron, for bizhub C250i, C300i, C360i; bizhub i-SERIES C250i

Produktspecifikationer

Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: AAV8350
EAN: 4250911716385
Varenr.: 2913469
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Konica Minolta TN-328M Magenta 28000 sider Toner AAV8350
722 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Konica Minolta TN-328M Magenta 28000 sider Toner AAV8350
859 kr
Til butik
Konica Minolta TN-328M Magenta 28000 sider Toner AAV8350 billede

Produktinformation

Oplev den enestående kvalitet med Konica Minolta TN-328M Magenta tonerpatronen, designet til at sikre professionelle udskriftsresultater. Denne toner leverer op til 28.000 sider i strålende magenta, hvilket gør den ideel til både kontoret og kreative proj...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lasertoner
EAN: 4250911716385
Varenr.: 75954
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Konica Minolta Toner AAV8350 TN328 Magenta
-36%887 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Konica Minolta Tn-328m Tonerpatron 1 Stk Original Magenta
994 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
KONICAMINOLTA Magenta Lasertoner (TN328M)
1.028 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konica Minolta Tn-328m Tonerpatron 1 Stk Original Magenta koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konica Minolta Tn-328m Tonerpatron 1 Stk Original Magenta koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK687 kr726 krKøb
2CompuMail DK722 kr722 krKøb
3Ultrashop859 kr859 krKøb
4Teknikproffset DK887 kr946 krKøb
5Dustin DK994 kr1.080,25 krKøb
6Tonerland.dk1.028 kr1.028 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Konica Minolta Tn-328m Tonerpatron 1 Stk Original Magenta

PriceData har fulgt prisen på Konica Minolta Tn-328m Tonerpatron 1 Stk Original Magenta i 166 dage. Laveste pris i perioden er 686 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 703 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 691 kr.

Den nuværende pris på 687 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Konica Minolta Tn-328m Tonerpatron 1 Stk Original Magenta. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Konica Minolta Tn-328m Tonerpatron 1 Stk Original Magenta de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 2026687 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026686 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026687 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026686 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026687 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026686 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026687 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026686 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026687 kr1 kr (0%)
23. mar. 2026686 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret