Gå til hovedindhold

Konica Minolta Holdings Konica Minolta TN-328C Cyan 28000 sider Toner AAV8450

Pris fra 722 krtil 1.077 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 355 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Konica Minolta TN-328C Cyan 28000 sider Toner AAV8450 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 722 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Konica Minolta TN-328C Cyan 28000 sider Toner AAV8450
722 kr
Til butik
Konica Minolta TN-328C Cyan 28000 sider Toner AAV8450 billede

Produktinformation

Konica Minolta TN-328C - Cyan - original - tonerpatron - for bizhub C250i, C300i, C360i; bizhub i-SERIES C250i

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AAV8450
EAN: 4250911716378
Varenr.: 995329973
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Konica Minolta TN-328C Cyan 28000 sider Toner AAV8450
859 kr
Til butik
Konica Minolta TN-328C Cyan 28000 sider Toner AAV8450 billede

Produktinformation

Konica Minolta TN-328C Cyan Toner Oplev imponerende udskriftskvalitet med Konica Minolta TN-328C Cyan toner. Denne toner har en kapacitet på op til 28.000 sider, hvilket gør den ideel til både kontorer og hjemmebrugere, der har brug for at producere store...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lasertoner
EAN: 4250911716378
Varenr.: 76028
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Konica Minolta Toner AAV8450 TN328 Cyan
-36%887 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
KONICAMINOLTA Cyan Lasertoner (TN328C)
1.077 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konica Minolta TN-328C Cyan 28000 sider Toner AAV8450 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konica Minolta TN-328C Cyan 28000 sider Toner AAV8450 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK722 kr722 krKøb
2Ultrashop859 kr859 krKøb
3Teknikproffset DK887 kr946 krKøb
4Tonerland.dk1.077 kr1.077 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Konica Minolta TN-328C Cyan 28000 sider Toner AAV8450

PriceData har fulgt prisen på Konica Minolta TN-328C Cyan 28000 sider Toner AAV8450 i 159 dage. Laveste pris i perioden er 722 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 1.077 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 802 kr.

Den nuværende pris på 722 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Konica Minolta TN-328C Cyan 28000 sider Toner AAV8450. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Konica Minolta TN-328C Cyan 28000 sider Toner AAV8450 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026722 kr1 kr (0%)
23. maj 2026723 kr1 kr (0%)
20. maj 2026722 kr1 kr (0%)
11. maj 2026723 kr14 kr (2%)
7. maj 2026737 kr20 kr (3%)
6. maj 2026757 kr162 kr (18%)
30. apr. 2026919 kr144 kr (19%)
28. apr. 2026775 kr302 kr (28%)
27. apr. 20261.077 kr158 kr (17%)
24. apr. 2026919 kr158 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret