Gå til hovedindhold

Konica Minolta DR313K - Sort - original - tromlekit - for bizhub C258, C308, C368

Pris fra 677 krtil 1.070 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 393 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 673 kr 13. maj

Sammenlign priser på Konica Minolta DR313K - Sort - original - tromlekit - for bizhub C258, C308, C368 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 677 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Konica Minolta DR313K Sort Tromlekit A7U40RD
677 kr
Til butik
Konica Minolta DR313K Sort Tromlekit A7U40RD billede

Produktinformation

Konica Minolta A7U40RD. Type: Original, Kapabilitet: Konica Minolta Bizhub C258/ C308/C368

Produktspecifikationer

Artikel nr.: A7U40RD
EAN: 4053768188288
Varenr.: 990203131
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Konica Minolta DR313K
744 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Konica Minolta DR313K - Sort - original - tromlekit - for bizhub C258, C308, C368
779 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
KONICAMINOLTA Tromle A7U40RD DR313K Sort
-24%819 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Konica Minolta A7U40RD tromleenhed - original
-3%829 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Konica Minolta A7U40RD tromleenhed - original
-3%849 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Konica Minolta DR-313 Sort Drum Unit Original
1.070 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konica Minolta DR313K - Sort - original - tromlekit - for bizhub C258, C308, C368 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konica Minolta DR313K - Sort - original - tromlekit - for bizhub C258, C308, C368 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK677 kr677 krKøb
2Proshop DK744 kr783 krKøb
3CS MEGASTORE DK779 kr818 krKøb
4Teknikproffset DK819 kr878 krKøb
5Boligcenter DK829 kr829 krKøb
6Vivas DK849 kr928 krKøb
7Tonerland.dk1.070 kr1.070 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Konica Minolta DR313K - Sort - original - tromlekit - for bizhub C258, C308, C368

PriceData har fulgt prisen på Konica Minolta DR313K - Sort - original - tromlekit - for bizhub C258, C308, C368 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 659 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 724 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 698 kr.

Den nuværende pris på 677 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Konica Minolta DR313K - Sort - original - tromlekit - for bizhub C258, C308, C368. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Konica Minolta DR313K - Sort - original - tromlekit - for bizhub C258, C308, C368 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026677 kr3 kr (0%)
30. maj 2026674 kr1 kr (0%)
13. maj 2026673 kr1 kr (0%)
8. maj 2026674 kr1 kr (0%)
6. maj 2026673 kr1 kr (0%)
1. maj 2026674 kr36 kr (5%)
22. apr. 2026710 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026709 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026710 kr12 kr (2%)
10. apr. 2026722 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret