Gå til hovedindhold

Konica Minolta 30000 sider Opsamler til overskydende toner A4Y5WY1

Pris fra 137 krtil 231 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 115 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Konica Minolta 30000 sider Opsamler til overskydende toner A4Y5WY1 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Konica Minolta A4Y5WY1 / WB-P05 Waster Toner Collector
137 kr
Til butik
Konica Minolta A4Y5WY1 / WB-P05 Waster Toner Collector billede

Produktinformation

Opsamler til overskydende toner, for bizhub C3350, C3850

Produktspecifikationer

Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: A4Y5WY1
EAN: 4538462008150
Varenr.: 2832969
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Konica Minolta 30000 sider Opsamler til overskydende toner A4Y5WY1
139 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Konica Minolta Wastebox A4Y5WY1 Modsvarer: N/A
179 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
KONICAMINOLTA Rest Toner Beholder A4Y5WY1 WB-P05
225 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Konica Minolta Waste Toner Wb-p05 30k - Bizhub C3350
-0%231 kr
Før 231,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konica Minolta 30000 sider Opsamler til overskydende toner A4Y5WY1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konica Minolta 30000 sider Opsamler til overskydende toner A4Y5WY1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK137 kr176 krKøb
2CompuMail DK139 kr139 krKøb
3InkClub DK179 kr179 krKøb
4Teknikproffset DK225 kr284 krKøb
5Dustin DK231 kr317,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Konica Minolta 30000 sider Opsamler til overskydende toner A4Y5WY1

PriceData har fulgt prisen på Konica Minolta 30000 sider Opsamler til overskydende toner A4Y5WY1 i 158 dage. Laveste pris i perioden er 108 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Konica Minolta 30000 sider Opsamler til overskydende toner A4Y5WY1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Konica Minolta 30000 sider Opsamler til overskydende toner A4Y5WY1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026137 kr5 kr (4%)
8. maj 2026132 kr1 kr (1%)
1. maj 2026133 kr4 kr (3%)
26. apr. 2026129 kr3 kr (2%)
19. apr. 2026132 kr3 kr (2%)
17. apr. 2026129 kr10 kr (8%)
16. apr. 2026119 kr13 kr (10%)
10. apr. 2026132 kr13 kr (11%)
28. mar. 2026119 kr4 kr (3%)
13. mar. 2026115 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret