Gå til hovedindhold

KONG - Belly Flops Lobster M 9 X 21 X 28cm

KONGTilbehør til hundeEAN: 0035585246000
Pris fra 58 krtil 89 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 57 kr 16. mar.

Sammenlign priser på KONG - Belly Flops Lobster M 9 X 21 X 28cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KONG Kong Belly Flops Lobster
58 kr
Til butik
KONG Kong Belly Flops Lobster billede

Produktinformation

Hundelegetøj KONG Kong Belly Flops Lobster er designet til at rotere godt under apport og flyde til leg på stranden eller i poolen. Dette KONG-hundelegetøj er fremstillet af et blødt, slidstærkt stof og er bygget til at holde længere, samtidig med at vandvenlige lege forbliver sjove og engagerende. Roterer godt til kast og apportlege Flyder til brug på stranden eller ved poolen Blød, slidstærk stofkonstruktion Et legende, flydende apportlegetøj, der giver variation i udendørs- og vandbaseret hundeleg.

Produktspecifikationer

Mærke: KONG
Kategori: Hunde
Artikel nr.: 340823
EAN: 0035585246000
Varenr.: 3184073
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kong Legetøj Belly Flops Hummer Rød M 28cm
65 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kong Belly Flops Hummer M 9 X 21 X 28cm
89 kr
Til butik
Kong Belly Flops Hummer M 9 X 21 X 28cm billede

Produktinformation

Kong Belly Flops vækker havdyr til live med deres unikke mave-snurren, der engagerer og stimulerer selv de mest nysgerrige hvalpe. Det bløde, men stærke materiale sikrer langvarig leg med en squeaker for ekstra spænding og flydeevne til vandsjov. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Kong
Kategori: Hund
EAN: 0035585246000
Varenr.: D03839

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KONG - Belly Flops Lobster M 9 X 21 X 28cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KONG - Belly Flops Lobster M 9 X 21 X 28cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK58 kr97 krKøb
2CS MEGASTORE DK65 kr104 krKøb
3Teknikproffset DK89 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KONG - Belly Flops Lobster M 9 X 21 X 28cm

PriceData har fulgt prisen på KONG - Belly Flops Lobster M 9 X 21 X 28cm i 99 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for KONG - Belly Flops Lobster M 9 X 21 X 28cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for KONG - Belly Flops Lobster M 9 X 21 X 28cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202658 kr31 kr (35%)
20. maj 202689 kr31 kr (53%)
20. apr. 202658 kr1 kr (2%)
19. apr. 202659 kr1 kr (2%)
18. apr. 202660 kr29 kr (33%)
14. apr. 202689 kr19 kr (27%)
3. apr. 202670 kr26 kr (27%)
2. apr. 202696 kr26 kr (37%)
1. apr. 202670 kr26 kr (27%)
30. mar. 202696 kr26 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret