Gå til hovedindhold

Frese Kompressionskobling 3/8" x 10 mm, Forkromet, Messing, VA-godkendt

FreseSanitetEAN: 5705564021274
Pris fra 25 krtil 33,04 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 8,04 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23 kr 17. maj

Sammenlign priser på Kompressionskobling 3/8" x 10 mm, Forkromet, Messing, VA-godkendt og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Omløber 3/8"-10mm - 1 stk.
25 kr
Til butik
Omløber 3/8"-10mm - 1 stk. billede

Produktinformation

Omløber 3/8"-10 mm. Der skal bruges 2 stk. til et batteri. OBS DU SKAL BESTILLE 2 STK. PAKKEN INDEHOLDER 1 STK

Produktspecifikationer

Mærke: Frese
Kategori: Rør & fittings
Farve: chrome
Størrelse: 3/8" x 10 mm
EAN: 5705564021274
Varenr.: 744533033
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Frese kompressionskobling DN10xØ10 mm, for kobberrør
25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Omløber til montering af armatur 3/8" x 10 mm
25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/8" x 10 mm Frese kompression kobling
25,64 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Omløber 3/8" X 10 mm
27 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
3/8 x 10 mm Frese kompression kobling
27,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Frese kompressionskobling dn10xø10 mm, for kobberrør
28 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kompressionskobling 3/8" x 10 mm, Forkromet, Messing, VA-godkendt
32,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3/8 x 10 mm Frese kompression kobling
33,04 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kompressionskobling 3/8" x 10 mm, Forkromet, Messing, VA-godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kompressionskobling 3/8" x 10 mm, Forkromet, Messing, VA-godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK25 kr25 krKøb
2Proshop DK25 kr64 krKøb
3LavprisVVS25 kr25 krKøb
4EL-GROSSISTEN25,64 kr25,64 krKøb
5CompletVVS27 kr27 krKøb
6VVS.dk27,75 kr27,75 krKøb
7Elvvs.dk28 kr28 krKøb
8WATTOO.DK32,75 kr32,75 krKøb
9CS MEGASTORE DK33,04 kr72,04 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kompressionskobling 3/8" x 10 mm, Forkromet, Messing, VA-godkendt

PriceData har fulgt prisen på Kompressionskobling 3/8" x 10 mm, Forkromet, Messing, VA-godkendt i 146 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Kompressionskobling 3/8" x 10 mm, Forkromet, Messing, VA-godkendt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Kompressionskobling 3/8" x 10 mm, Forkromet, Messing, VA-godkendt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202625 kr1 kr (4%)
21. maj 202624 kr1 kr (4%)
17. maj 202623 kr1 kr (4%)
16. maj 202624 kr1 kr (4%)
12. maj 202623 kr1 kr (4%)
11. maj 202624 kr1 kr (4%)
18. apr. 202623 kr1 kr (4%)
17. apr. 202624 kr1 kr (4%)
7. jan. 202623 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret