Gå til hovedindhold

Siemens Kombiafbryder 1P+N 300mA C 16A 2MW RCBO, 6 kA Type A C-kar., Un AC: 230V

SiemensEludstyrEAN: 4001869307411
Pris fra 356 krtil 854,33 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 498,33 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kombiafbryder 1P+N 300mA C 16A 2MW RCBO, 6 kA Type A C-kar., Un AC: 230V og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 356 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kombiafb 300MA, 6KA, 1P+N C 16A
356 kr
Til butik
Kombiafb 300MA, 6KA, 1P+N C 16A billede

Produktspecifikationer

Mærke: Siemens
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Tavlemateriel Kombiafbryder (RCBO)
EAN: 4001869307411
Varenr.: 0422251097
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siemens Kombiafbryder 300ma, 6ka, 1 polet + nul c 16a
356 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siemens 5SU1656-7KK16, Reststrøm enhed, Type A, 6000 A, IP20
370 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Kombiafbryder 1P+N 300mA C 16A 2MW RCBO, 6 kA Type A C-kar., Un AC: 230V
436,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kombiafbryder 300mA 6kA 1 polet + nul C 16A
854,33 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kombiafbryder 1P+N 300mA C 16A 2MW RCBO, 6 kA Type A C-kar., Un AC: 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kombiafbryder 1P+N 300mA C 16A 2MW RCBO, 6 kA Type A C-kar., Un AC: 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK356 kr356 krKøb
2Proshop DK356 kr395 krKøb
3CS MEGASTORE DK370 kr409 krKøb
4vvsfittings.dk436,25 kr436,25 krKøb
5EL-GROSSISTEN854,33 kr854,33 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kombiafbryder 1P+N 300mA C 16A 2MW RCBO, 6 kA Type A C-kar., Un AC: 230V

PriceData har fulgt prisen på Kombiafbryder 1P+N 300mA C 16A 2MW RCBO, 6 kA Type A C-kar., Un AC: 230V i 148 dage. Laveste pris i perioden er 334 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 362 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 344 kr.

Den nuværende pris på 356 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Kombiafbryder 1P+N 300mA C 16A 2MW RCBO, 6 kA Type A C-kar., Un AC: 230V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Kombiafbryder 1P+N 300mA C 16A 2MW RCBO, 6 kA Type A C-kar., Un AC: 230V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026356 kr21 kr (6%)
4. feb. 2026335 kr27 kr (7%)
2. feb. 2026362 kr27 kr (8%)
20. jan. 2026335 kr1 kr (0%)
6. jan. 2026334 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret