Gå til hovedindhold

Kolink Umbra EX180 ARGB CPU Cooler - 120mm, AM5 compatible, 180W TDP CPU Køler - GEEKD.dk

KolinkEAN: 5999094004702
Pris fra 278 krtil 399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (30% besparelse)

Sammenlign priser på Kolink Umbra EX180 ARGB CPU Cooler - 120mm, AM5 compatible, 180W TDP CPU Køler - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 278 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kolink Umbra EX180 ARGB CPU Køler 1-pack Sort 120 mm
278 kr
Til butik
Kolink Umbra EX180 ARGB CPU Køler 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

Kolink Umbra EX180 ARGB - Processor-køler - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket, LGA20XX) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner og aluminiumsbase - 120 mm - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Umbra EX180 ARGB
EAN: 5999094004702
Varenr.: 1000836491
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kolink Umbra EX180 ARGB CPU Cooler - 120mm, AM5 compatible, 180W TDP CPU Køler - GEEKD.dk
339 kr
Til butik
Kolink Umbra EX180 ARGB CPU Cooler - 120mm, AM5 compatible, 180W TDP CPU Køler - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Træt af at se din gaming-ydelse falde når CPU'en bliver for varm? 🎮 Kolink Umbra EX180 ARGB kombinerer kraftfuld køling med flot RGB-belysning til en pris, der ikke sprænger budgettet. Med sine 4 kobber varmerør og 180 watt TDP-kapacitet holder de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kolink
Kategori: CPU Luftkøler
EAN: 5999094004702
Varenr.: 43975283343597
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kolink Umbra EX180 ARGB CPU-køler 120 mm - Sort
379 kr
Til butik
Kolink Umbra EX180 ARGB CPU-køler 120 mm - Sort billede

Produktinformation

Effektiv CPU-køling med RGB-lysKolink Umbra EX180 ARGB er en kompakt CPU-køler til stationære pc’er, der kombinerer effektiv luftkøling med flot, adresserbar RGB-belysning. Den sorte køler har en 120 mm ventilator med farverigt ARGB-lys, så du kan matche din pc’s stil og skabe et gennemført look i kabinettet.Til gaming og performance-pc’erUmbra EX180 passer til dig, der vil have stabil køling i en enkel tårnform. Den diskrete sorte finish og den oplyste blæser gør den oplagt i et gaming-setup, hvor både udseende og funktion tæller. Med standard 120 mm-format er den velegnet i mange kabinetter og let at integrere i eksisterende airflow.Få en pålidelig og stilren løsning til din processor med ARGB CPU-køler fra Kolink - skabt til at holde temperaturen nede og stilen i top.Produkttype: CPU-luftkølerModel: Umbra EX180 ARGBVentilator: 120 mmBelysning: Adresserbar RGB (ARGB)Farve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: Kolink
Kategori: Computer køling
Vægt: 0.77g
EAN: 5999094004702
Varenr.: 2132954
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kolink Umbra EX180 ARGB CPU-køler 120 mm - Sort
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kolink Umbra EX180 ARGB CPU Cooler - 120mm, AM5 compatible, 180W TDP CPU Køler - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kolink Umbra EX180 ARGB CPU Cooler - 120mm, AM5 compatible, 180W TDP CPU Køler - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK278 kr278 krKøb
2Geekd339 kr339 krKøb
3Boligcenter DK379 kr379 krKøb
4Vivas DK399 kr478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kolink Umbra EX180 ARGB CPU Cooler - 120mm, AM5 compatible, 180W TDP CPU Køler - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Kolink Umbra EX180 ARGB CPU Cooler - 120mm, AM5 compatible, 180W TDP CPU Køler - GEEKD.dk i 125 dage. Den nuværende pris er 278 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Kolink Umbra EX180 ARGB CPU Cooler - 120mm, AM5 compatible, 180W TDP CPU Køler - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Kolink Umbra EX180 ARGB CPU Cooler - 120mm, AM5 compatible, 180W TDP CPU Køler - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. jan. 2026278 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret