Gå til hovedindhold

Kolink International Kolink PCIe riser-kabel PCIe 5.0 PCIe x16 stik, PCIe x16 indstiksbøsning 30 cm Sort PGW-RC-MRK-010

Kolink InternationalEAN: 5999094006362
Pris fra 559 krtil 629 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 467 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Kolink PCIe riser-kabel PCIe 5.0 PCIe x16 stik, PCIe x16 indstiksbøsning 30 cm Sort PGW-RC-MRK-010 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 559 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kolink PCIe riser-kabel PCIe 5.0 PCIe x16 stik, PCIe x16 indstiksbøsning 30 cm Sort PGW-RC-MRK-010
559 kr
Til butik
Kolink PCIe riser-kabel PCIe 5.0 PCIe x16 stik, PCIe x16 indstiksbøsning 30 cm Sort PGW-RC-MRK-010 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: PGW-RC-MRK-010
EAN: 5999094006362
Varenr.: 21109134
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kolink PCIe 5.0 x16 Riser Kabel 90° 30cm
560 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kolink PCIe 5.0 x16 til x16 riser-kabel, 90° - 30 cm, sort
-2%609 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kolink PCIe 5.0 x16 til x16 riser-kabel, 90° - 30 cm, sort billede

Produktinformation

Fleksibel montering med PCIe riser-kabelMed Kolink PCIe 5.0 x16 til x16 riser-kabel kan du placere dit grafikkort mere fleksibelt i kabinettet og opnå et ryddeligt build. Kablets længde på 30 cm giver plads til kreative layouts, mens det 90° stik hjælper ved trange installationer. Den sorte finish passer diskret ind i de fleste opsætninger.Til entusiaster og custom buildsRiser-kablet er beregnet til brug, hvor et grafikkort ønskes flyttet fra bundkortets direkte slot - fx til vertikal montering. Med PCI Express 5.0 x16 grænseflade er kablet designet til moderne systemer, så du kan planlægge et clean og overskueligt kabinet uden at gå på kompromis med tilslutningen.Sikkerhed og bortskaffelseUndgå kontakt med væsker, da produktet kan tage skade. Elektronisk affald skal bortskaffes efter lokale regler og må ikke smides i almindeligt husholdningsaffald.Grænseflade: PCI Express 5.0 x16 (han) til x16 (hun)Vinkel: 90°Længde: 30 cmFarve: SortProduktkategori: Kabel til lyd og billede/PC...

Produktspecifikationer

Mærke: Kolink
Kategori: Kabler
Vægt: 0.41g
EAN: 5999094006362
Varenr.: 2073887
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kolink PCIe 5.0 x16 til x16 riser-kabel, 90° - 30 cm, sort
-2%629 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kolink PCIe riser-kabel PCIe 5.0 PCIe x16 stik, PCIe x16 indstiksbøsning 30 cm Sort PGW-RC-MRK-010 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kolink PCIe riser-kabel PCIe 5.0 PCIe x16 stik, PCIe x16 indstiksbøsning 30 cm Sort PGW-RC-MRK-010 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK559 kr598 krKøb
2CompuMail DK560 kr560 krKøb
3Boligcenter DK609 kr609 krKøb
4Vivas DK629 kr708 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kolink PCIe riser-kabel PCIe 5.0 PCIe x16 stik, PCIe x16 indstiksbøsning 30 cm Sort PGW-RC-MRK-010

PriceData har fulgt prisen på Kolink PCIe riser-kabel PCIe 5.0 PCIe x16 stik, PCIe x16 indstiksbøsning 30 cm Sort PGW-RC-MRK-010 i 134 dage. Laveste pris i perioden er 467 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 565 kr.

Den nuværende pris på 559 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Kolink PCIe riser-kabel PCIe 5.0 PCIe x16 stik, PCIe x16 indstiksbøsning 30 cm Sort PGW-RC-MRK-010. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Kolink PCIe riser-kabel PCIe 5.0 PCIe x16 stik, PCIe x16 indstiksbøsning 30 cm Sort PGW-RC-MRK-010 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026559 kr5 kr (1%)
30. maj 2026564 kr51 kr (10%)
28. maj 2026513 kr46 kr (10%)
11. mar. 2026467 kr99 kr (17%)
10. mar. 2026566 kr5 kr (1%)
9. mar. 2026571 kr3 kr (1%)
8. mar. 2026574 kr4 kr (1%)
7. mar. 2026578 kr4 kr (1%)
6. mar. 2026582 kr4 kr (1%)
5. mar. 2026586 kr33 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret