Gå til hovedindhold

Kolink Observatory Z Mesh ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk

KolinkComputer – kabinetterEAN: 5999094004139
Pris fra 1.148 krtil 1.490 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 342 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kolink Observatory Z Mesh ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1148 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kolink Observatory Z Mesh ARGB Tower Udvidet ATX Sort
1.148 kr
Til butik
Kolink Observatory Z Mesh ARGB Tower Udvidet ATX Sort billede

Produktinformation

Kolink Observatory Z Mesh ARGB - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: OBSERVATORY Z MESH
EAN: 5999094004139
Varenr.: 1000441686
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kolink Observatory Z Mesh - midi tower PC-kabinet, sort
1.339 kr
Til butik
Kolink Observatory Z Mesh - midi tower PC-kabinet, sort billede

Produktinformation

Fordele ved PC-kabinet med mesh-front og RGBKolink Observatory Z Mesh er et elegant midi tower PC-kabinet i sort, skabt til dig der vil bygge en stilren og velkølet stationær. Den perforerede mesh-front kombineret med de forinstallerede 3×120 mm frontblæsere og 1×120 mm bagblæser sikrer effektiv luftgennemstrømning og flot, multicolor RGB-lys, som let styres via et dedikeret RGB-knap.Plads til kraftig hardwareKabinettet understøtter bundkort i ATX, EATX, micro ATX og Mini-ITX og giver dig god plads til moderne komponenter: grafikkort op til 38 cm, CPU-kølere op til 18 cm og ATX-strømforsyninger op til 20 cm. Med sidepanel i hærdet glas kan du præsentere dit build, mens støvfiltre hjælper med at holde indmaden ren.Gennemtænkt tilslutning og lagringFrontpanelet giver hurtig adgang med 2× USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1× USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2× USB 2.0 samt lyd ind/ud. Til lagring får du 2× 3,5" og 2× 2,5" bays. Kabinettet rummer op til 3 topblæsere og store radiatorer for vandkøling (foran op til 420 mm, top op til 360 mm, bagpå 120/140 mm), så du kan skalere kølingen efter behov.Formfaktor: Midi tower, PCFarve: SortMaterialer: Mesh, stål, hærdet glas, ABSSidevindue: Ja (hærdet glas)Understøttede bundkort: ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITXUdvidelsespladser: 10Maks. GPU-længde: 38 cmMaks. CPU-kølerhøjde: 18 cmMaks. PSU-længde: 20 cm (ATX)Drevpladser: 2× 3,5" og 2× 2,5"Forinstallerede blæsere: Foran 3×120 mm, bagpå 1×120 mmBlæsere (maks.): Foran 3, top 3, bagpå 1Radiatorstørrelser: Foran 240/280/360/420 mm; top 240/280/360 mm; bagpå 120/140 mmI/O-front: 2× USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1× USB 3.2 Gen 2 Type‑C, 2× USB 2.0, lyd ind/udKnapper: Tænd/sluk, reset, RGB-kontrolStøvfilter: JaMål (H × B × D): 49,5 × 24,5 × 46,5 cmVægt: 9,7 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Kolink
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 18.6g
EAN: 5999094004139
Varenr.: 2133694
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kolink Observatory Z Mesh - midi tower PC-kabinet, sort
1.359 kr
Til butik
Kolink Observatory Z Mesh - midi tower PC-kabinet, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kolink
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 18.6g
EAN: 5999094004139
Varenr.: 2133694
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kolink Observatory Z Mesh ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk
1.490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kolink Observatory Z Mesh ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kolink Observatory Z Mesh ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.148 kr1.148 krKøb
2Boligcenter DK1.339 kr1.339 krKøb
3Vivas DK1.359 kr1.598 krKøb
4Geekd1.490 kr1.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kolink Observatory Z Mesh ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Kolink Observatory Z Mesh ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk i 2 dage. Den nuværende pris er 1.148 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Kolink Observatory Z Mesh ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Kolink Observatory Z Mesh ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.148 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret