Gå til hovedindhold

Kolink Observatory Lite Mesh RGB Midi-Tower - Black Kabinet - GEEKD.dk

KolinkComputerkomponenterEAN: 5999094003491
Pris fra 477 krtil 659 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 476 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Kolink Observatory Lite Mesh RGB Midi-Tower - Black Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 477 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kolink Observatory Lite Mesh RGB Tower ATX Sort
477 kr
Til butik
Kolink Observatory Lite Mesh RGB Tower ATX Sort billede

Produktinformation

Kolink Observatory Lite Mesh RGB - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: OBSERVATORY LITE MESH
EAN: 5999094003491
Varenr.: 996082108
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kolink Observatory Lite Mesh RGB - Kabinet - Tower - Sort
590 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kolink Observatory Lite Mesh RGB Midi-Tower - Black Kabinet - GEEKD.dk
590 kr
Til butik
Kolink Observatory Lite Mesh RGB Midi-Tower - Black Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at bygge dit første RGB-setup uden at sprænge budgettet? 🎮 Er du træt af at drømme om de dyre gaming-rigs du ser på YouTube? Observatory Lite Mesh giver dig den fede RGB-æstetik og solide airflow-performance, som selv erfarne PC-byggere nikker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kolink
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 5999094003491
Varenr.: 42931273957613
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
KOLINK Observatory Lite Mesh RGB Mid Tower - sort PC kabinet
639 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
KOLINK Observatory Lite Mesh RGB Mid Tower - sort PC kabinet
659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kolink Observatory Lite Mesh RGB Midi-Tower - Black Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kolink Observatory Lite Mesh RGB Midi-Tower - Black Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK477 kr477 krKøb
2Proshop DK590 kr629 krKøb
3Geekd590 kr590 krKøb
4Boligcenter DK639 kr639 krKøb
5Vivas DK659 kr828 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kolink Observatory Lite Mesh RGB Midi-Tower - Black Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Kolink Observatory Lite Mesh RGB Midi-Tower - Black Kabinet - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 476 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 618 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 516 kr.

Den nuværende pris på 477 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Kolink Observatory Lite Mesh RGB Midi-Tower - Black Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Kolink Observatory Lite Mesh RGB Midi-Tower - Black Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026477 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026476 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026477 kr2 kr (0%)
28. feb. 2026479 kr2 kr (0%)
24. jan. 2026477 kr12 kr (2%)
16. jan. 2026489 kr10 kr (2%)
11. jan. 2026479 kr50 kr (9%)
10. jan. 2026529 kr1 kr (0%)
9. jan. 2026528 kr49 kr (10%)
6. jan. 2026479 kr49 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret