Gå til hovedindhold

Kodak Ektar H35 - Halvrammekamera - 35mm - objektiv: 22 mm sand

KodakDigitalkameraerEAN: 4897116930255
Pris fra 458 krtil 695 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 237 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 378 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Kodak Ektar H35 - Halvrammekamera - 35mm - objektiv: 22 mm sand og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 458 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KODAK EKTAR H35 Film Camera Sand
458 kr
Til butik
KODAK EKTAR H35 Film Camera Sand billede

Produktinformation

Halvrammekamera, 35mm, objektiv: 22 mm sand

Produktspecifikationer

Mærke: KODAK
Kategori: Kamera
Artikel nr.: RK0104
EAN: 4897116930255
Varenr.: 3254944
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kodak Ektar H35
482 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kodak Kamera Ektar H35 Sand
-10%542 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kodak Kamera Ektar H35 Sand billede

Produktinformation

Et klassisk kamera i en dejlig retrostil til negativ sort/hvid og farvefilm. Den har filmbesparende halvformat, en 36-billeders film giver 72 billeder. Med indbygget blitz. Filmbesparende halv-frame format, Optisk linse: 22mm; F9,5;, 1/100s lukkertid, Let at bruge, Indbygget flash, Kodak H35 filmkamera tilbyder retrostil, der tager dig tilbage til 60'erne. Dens halv-frame format optimerer filmbrug og relaterede omkostninger. Den indbyggede blitz giver klare billeder selv i svagt lys. Den har en indbygget blitz og er designet til at være praktisk og nem at bruge; selv begyndere kan håndtere KODAK EKTAR H35 ubesværet. Desuden fås den i fire farver, nemlig black, brown, sage og sand. Tænd for blitzen ved at justere sølvringen omkring objektivet, så du kan bruge KODAK EKTAR H35 dag og nat, udendørs og indendørs.

Produktspecifikationer

Mærke: Kodak
Kategori: Kamera
EAN: 4897116930255
Varenr.: C71216
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kodak Ektar H35 halvformat filmkamera - sand
569 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kodak Ektar H35 halvformat filmkamera - sand
589 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kodak Ektar H35 - Halvrammekamera - 35mm - objektiv: 22 mm sand
695 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kodak Ektar H35 - Halvrammekamera - 35mm - objektiv: 22 mm sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kodak Ektar H35 - Halvrammekamera - 35mm - objektiv: 22 mm sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK458 kr497 krKøb
2CompuMail DK482 kr482 krKøb
3Teknikproffset DK542 kr591 krKøb
4Boligcenter DK569 kr569 krKøb
5Vivas DK589 kr668 krKøb
6CS MEGASTORE DK695 kr734 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kodak Ektar H35 - Halvrammekamera - 35mm - objektiv: 22 mm sand

PriceData har fulgt prisen på Kodak Ektar H35 - Halvrammekamera - 35mm - objektiv: 22 mm sand i 163 dage. Laveste pris i perioden er 378 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 552 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 437 kr.

Den nuværende pris på 458 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Kodak Ektar H35 - Halvrammekamera - 35mm - objektiv: 22 mm sand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Kodak Ektar H35 - Halvrammekamera - 35mm - objektiv: 22 mm sand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026458 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026457 kr24 kr (6%)
29. maj 2026433 kr32 kr (8%)
28. maj 2026401 kr1 kr (0%)
27. maj 2026400 kr3 kr (1%)
26. maj 2026403 kr1 kr (0%)
25. maj 2026404 kr4 kr (1%)
24. maj 2026400 kr4 kr (1%)
23. maj 2026404 kr1 kr (0%)
22. maj 2026403 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret