Gå til hovedindhold

Kodak Blind Box Collection CHARMERA - Digitalkamera - kompakt - keychain - 1.6 MP / 30 fps

KodakDigitalkameraerEAN: 4897116931801
Pris fra 258 krtil 459,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 201,95 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 257 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Kodak Blind Box Collection CHARMERA - Digitalkamera - kompakt - keychain - 1.6 MP / 30 fps og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 258 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KODAK Charmera Keychain Digital Camera Blind Box (1 pc assorted)
258 kr
Til butik
KODAK Charmera Keychain Digital Camera Blind Box (1 pc assorted) billede

Produktinformation

Kodak Charmera - retro charme, moderne sjov The Kodak Charmera bringer retrocharme til den digitale tidsalder i form af et samlerkamera i nøgleringstørrelse. Udgivet i blinde kasser for et ekstra overraskelsesmoment er hvert kamera en fuldt funktionel miniature, der indfanger det sjove og spontane ved filminspireret fotografering. Syv stilarter inspireret af Kodaks farverige historie Klassisk gul, rød, grå, hvid med geometriske accenter, sort med regnbuedetaljer, blå og den gennemsigtige skal i Mystery Edition. Blindbox-formatet gør hver udpakning lidt spændende; den hemmelige udgave dukker kun op lejlighedsvis, hvilket gør jagten endnu mere spændende. Lommevenlig, overraskende dygtig Med sine kun 58 × 24,5 × 20 mm og 30 g kan Charmera sættes på en nøglering eller puttes i en hvilken som helst lomme. Indeni har det en 1,6 MP 1/4" CMOS-sensor, et 35 mm-ækvivalent objektiv, 1440 × 1080 stillbilleder og 30 fps AVI-video samt USB-C til opladning og overførsel. Der er et display på bagsiden og en optisk vinduessøger til indramning. Gem billeder på et microSD-kort på op til 128 GB; der er ingen intern hukommelse, så et kort er nødvendigt. Kreativ sjov, lige ud af kassen Giv hvert billede øjeblikkelig karakter med syv filtre i kameraet - sort/hvid, kølig, varm, pixelgul, pixelrød, pixelblå og pixelgrå - og fire rammer med vintage Kodak-ikoner og kanter i filmstil. Du kan endda stemple datoen for et ægte throwback-look. Ingen redigering nødvendig. Uanset om det er en overraskelse til en fest, et samlerobjekt, du bytter med vennerne, eller en legesyg hverdagsfotograf, leverer Charmera lo-fi-vibes uden besvær. Det er også et samarbejde med Reto - holdet bag Kodaks populære halvformatfilmkameraer - så retroæstetikken stikker dybt.

Produktspecifikationer

Mærke: KODAK
Kategori: Kamera
Artikel nr.: RK0601
EAN: 4897116931801
Varenr.: 3422593
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kodak Blind Box Collection CHARMERA - Digitalkamera - kompakt - keychain - 1.6 MP / 30 fps
279 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kodak Blind Box Collection CHARMERA 1.6Megapixel Digitalkamera
300 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kodak Charmera Blind Box - mini nøgleringskamera 1,6 MP
-41%359 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kodak Charmera Blind Box - mini nøgleringskamera 1,6 MP
-40%379 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kodak Blind Box Collection CHARMERA 1.6Megapixel Digitalkamera
419 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Kodak Charmera Keychain Digital Camera Blind Box
459,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kodak Blind Box Collection CHARMERA - Digitalkamera - kompakt - keychain - 1.6 MP / 30 fps koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kodak Blind Box Collection CHARMERA - Digitalkamera - kompakt - keychain - 1.6 MP / 30 fps koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK258 kr297 krKøb
2CS MEGASTORE DK279 kr318 krKøb
3CompuMail DK300 kr300 krKøb
4Boligcenter DK359 kr359 krKøb
5Vivas DK379 kr448 krKøb
6Ultrashop419 kr419 krKøb
7MAXiPRO459,95 kr459,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kodak Blind Box Collection CHARMERA - Digitalkamera - kompakt - keychain - 1.6 MP / 30 fps

PriceData har fulgt prisen på Kodak Blind Box Collection CHARMERA - Digitalkamera - kompakt - keychain - 1.6 MP / 30 fps i 184 dage. Laveste pris i perioden er 257 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 428 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 287 kr.

Den nuværende pris på 258 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Kodak Blind Box Collection CHARMERA - Digitalkamera - kompakt - keychain - 1.6 MP / 30 fps. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Kodak Blind Box Collection CHARMERA - Digitalkamera - kompakt - keychain - 1.6 MP / 30 fps de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026258 kr21 kr (8%)
30. maj 2026279 kr16 kr (6%)
29. maj 2026263 kr6 kr (2%)
28. maj 2026269 kr4 kr (1%)
27. maj 2026273 kr3 kr (1%)
21. maj 2026270 kr1 kr (0%)
19. maj 2026269 kr2 kr (1%)
13. maj 2026267 kr3 kr (1%)
11. maj 2026270 kr9 kr (3%)
9. maj 2026261 kr9 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret