Gå til hovedindhold

Noname kobber Cu press vinkel 1/2´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe

NonameSanitetEAN: 4021343361449
Pris fra 344 krtil 371,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 27,25 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 319 kr 25. maj

Sammenlign priser på kobber Cu press vinkel 1/2´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 344 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
kobber Cu press vinkel 1/2´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe
344 kr
Til butik
kobber Cu press vinkel 1/2´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe billede

Produktinformation

12mm - 35mm kan presses med M & V bakker 42mm - 54mm anbefales pressning med M-slynger Garanteret utætte før presning O-ringstætning EPDM Til drikkevand og varme Til hårde og halvhårde kobberrør Til bløde kobberrør med støttebøsning Garanti på fabrikation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4021343361449
Varenr.: 220816
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
bøjning 1/2-22mm 90°M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker
353 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
kobber Cu press vinkel 1/2'' - 22 mm 90º med indvendigt gevind og muffe
371,25 kr
Til butik
kobber Cu press vinkel 1/2'' - 22 mm 90º med indvendigt gevind og muffe billede

Produktinformation

12mm - 35mm kan presses med M & V bakker 42mm - 54mm anbefales pressning med M-slyngerGaranteret utætte før presningO-ringstætning EPDMTil drikkevand og varmeTil hårde og halvhårde kobberrørTil bløde kobberrør med støttebøsningGaranti på fabrikationsfejl,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Vinkler
Størrelse: 1/2 ''
EAN: 4021343361449
Varenr.: 047810263

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad kobber Cu press vinkel 1/2´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad kobber Cu press vinkel 1/2´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk344 kr344 krKøb
2CS MEGASTORE DK353 kr392 krKøb
3vvsfittings.dk371,25 kr371,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for kobber Cu press vinkel 1/2´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe

PriceData har fulgt prisen på kobber Cu press vinkel 1/2´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe i 180 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 375 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 336 kr.

Den nuværende pris på 344 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for kobber Cu press vinkel 1/2´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for kobber Cu press vinkel 1/2´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026344 kr1 kr (0%)
28. maj 2026345 kr26 kr (8%)
25. maj 2026319 kr38 kr (11%)
24. maj 2026357 kr37 kr (12%)
23. maj 2026320 kr1 kr (0%)
20. maj 2026319 kr1 kr (0%)
19. maj 2026320 kr1 kr (0%)
9. maj 2026319 kr1 kr (0%)
6. maj 2026320 kr32 kr (9%)
5. maj 2026352 kr32 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret