Gå til hovedindhold

KnitPro Karbonz Strømpepinde Kulfiber 20cm 3,00mm / US2 ½

KnitproStrikkepindeEAN: 8904086236020
Pris fra 67,95 krtil 68,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (1% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på KnitPro Karbonz Strømpepinde Kulfiber 20cm 3,00mm / US2 ½ og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67.95 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
KnitPro Karbonz Strømpepinde Kulfiber 20cm 3,00mm / US2 ½
-63%67,95 kr
Før 185 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KnitPro Karbonz Strømpepinde Kulfiber 20cm 3,00mm / US2 ½ billede

Produktinformation

Features: Colour: Black & silver Material: Carbon fiber & brass Size: 3,00mm / US2 ½ Length: 20 cm Stick size: 3 mm / US 2 ½

Produktspecifikationer

Mærke: KnitPro
Kategori: KnitPro Karbonz Strømpepinde Kulfiber 20cm
EAN: 8904086236020
Varenr.: 8904086236020
Gå til Kukuk.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Knitpro Karbonz Strømpepinde 20 cm - 3 mm, fra Knitpro
-14%68,95 kr
Før 80 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Knitpro Karbonz Strømpepinde 20 cm - 3 mm, fra Knitpro billede

Produktinformation

Strømpepinde i kulfiber for let og ubesværet strik Vi har selv nydt at strikke flere timers hyggestrik med de her strømpepinde i kulfiber. De er både lette og stærke, så dine glider ubesværet ved hver eneste omgang. Med deres 20 cm længde og 3 mm tykkelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knitpro
Kategori: Strømpepinde 20 cm
EAN: 8904086236020
Varenr.: 1241128

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KnitPro Karbonz Strømpepinde Kulfiber 20cm 3,00mm / US2 ½ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KnitPro Karbonz Strømpepinde Kulfiber 20cm 3,00mm / US2 ½ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby67,95 kr67,95 krKøb
2Kukuk.dk68,95 kr68,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KnitPro Karbonz Strømpepinde Kulfiber 20cm 3,00mm / US2 ½

PriceData har fulgt prisen på KnitPro Karbonz Strømpepinde Kulfiber 20cm 3,00mm / US2 ½ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 67,95 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 67,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for KnitPro Karbonz Strømpepinde Kulfiber 20cm 3,00mm / US2 ½. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for KnitPro Karbonz Strømpepinde Kulfiber 20cm 3,00mm / US2 ½ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202667,95 kr4 kr (6%)
7. apr. 202671,95 kr8,05 kr (10%)
29. mar. 202680 kr8,05 kr (11%)
6. mar. 202671,95 kr3 kr (4%)
2. mar. 202668,95 kr3 kr (4%)
5. feb. 202671,95 kr3 kr (4%)
1. feb. 202668,95 kr3 kr (4%)
1. jan. 202671,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret