Gå til hovedindhold

Knit-Wit 60 Round Gulvlampe Coral - Made by Hand

Made by HandMade by HandEAN: 5710780601063
Pris fra 5.050 krtil 5.436 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 386 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.716 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Knit-Wit 60 Round Gulvlampe Coral - Made by Hand og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5050 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Knit-Wit Ø60 gulvlampe, koral
-26%5.050 kr
Før 6.795 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Knit-Wit Ø60 gulvlampe, koral billede

Produktinformation

Made by Hand Knit-Wit Ø60 gulvlampe, koral - designet af Iskos-Berlin Knit-Wit Ø60 gulvlampen er en dekorativ lampe med et karakteristisk design fra Iskos-Berlin, der er baseret i København og grundlagt af designduoen Boris Berlin og Aleksej Iskos. Knit-W...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Made by Hand
Kategori: Made by Hand
EAN: 5710780601063
Varenr.: KW60 CO FL
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Knit-Wit 60 Round Gulvlampe Coral - Made by Hand
-20%5.436 kr
Før 6.795 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Knit-Wit 60 Round Gulvlampe Coral - Made by Hand billede

Produktinformation

Få en enestående belysningsoplevelse med Knit-Wit Ø60, en avantgarde-designet lampe af ISKOS-BERLIN, som er produceret af Made By Hand. Inspireret af solens lyskugle og den ikoniske rispapirlampe, tilføjer denne lampe et visuelt imponerende præg til ethve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Made By Hand
Kategori: Januar udsalg 2025
Farve: Pink / Lyserød
EAN: 5710780601063
Varenr.: KW60 CO FL

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knit-Wit 60 Round Gulvlampe Coral - Made by Hand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knit-Wit 60 Round Gulvlampe Coral - Made by Hand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk5.050 kr5.050 krKøb
2Luxlight.dk5.436 kr5.436 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knit-Wit 60 Round Gulvlampe Coral - Made by Hand

PriceData har fulgt prisen på Knit-Wit 60 Round Gulvlampe Coral - Made by Hand i 179 dage. Laveste pris i perioden er 4.636 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 6.795 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.901 kr.

Den nuværende pris på 5.050 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Knit-Wit 60 Round Gulvlampe Coral - Made by Hand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Knit-Wit 60 Round Gulvlampe Coral - Made by Hand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.050 kr5 kr (0%)
28. maj 20265.045 kr15 kr (0%)
21. maj 20265.030 kr145 kr (3%)
17. maj 20264.885 kr551 kr (10%)
16. maj 20265.436 kr551 kr (11%)
12. maj 20264.885 kr61 kr (1%)
11. maj 20264.946 kr61 kr (1%)
3. maj 20264.885 kr1.910 kr (28%)
2. maj 20266.795 kr1.849 kr (37%)
29. apr. 20264.946 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret