Gå til hovedindhold

KNIPEX Kabelsaks (skraldeprincip) med flerkomponent-håndtag 280 mm

KNIPEXRedskaberEAN: 4003773043942
Pris fra 1.899 krtil 2.862,65 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 963,65 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.682 kr 9. apr.

Sammenlign priser på KNIPEX Kabelsaks (skraldeprincip) med flerkomponent-håndtag 280 mm og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1899 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KNIPEX Cable cutter
1.899 kr
Til butik
KNIPEX Cable cutter billede

Produktinformation

KNIPEX - Kabelskærer - 280 mm

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 95 31 280
EAN: 4003773043942
Varenr.: 997124887
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex kabelsaks 280 mm - til Ø52 mm. kabler
1.930 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Kabelsaks (skraldeprincip) med flerkomponent-håndtag 280 mm
1.978 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX kabelsaks 250 mm - Maks. Ø52 mm kabler
2.099 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kabelsaks 95 31 280 med skralde kabel ø52 mm
-26%2.386,16 kr
Før 3.226,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabelsaks KNIPEX 95 31 280 - håndkabelsaks, op til 52 mm
-4%2.399 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Knipex kabelsaks 280 mm - til Ø52 mm. kabler
2.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabelsaks KNIPEX 95 31 280 - håndkabelsaks, op til 52 mm
-4%2.419 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kabelsaks 280mm ø52mm
2.660 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KABELSAKS 280MM Ø52MM
2.862,65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX Kabelsaks (skraldeprincip) med flerkomponent-håndtag 280 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX Kabelsaks (skraldeprincip) med flerkomponent-håndtag 280 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.899 kr1.899 krKøb
2LavprisVærktøj1.930 kr1.930 krKøb
3Proshop DK1.978 kr1.978 krKøb
4LavprisVVS2.099 kr2.099 krKøb
5Globaltools.dk2.386,16 kr2.386,16 krKøb
6Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
7BilligVVS DK2.399 kr2.399 krKøb
8Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb
9MaintainIt2.660 kr2.660 krKøb
10EL-GROSSISTEN2.862,65 kr2.862,65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KNIPEX Kabelsaks (skraldeprincip) med flerkomponent-håndtag 280 mm

PriceData har fulgt prisen på KNIPEX Kabelsaks (skraldeprincip) med flerkomponent-håndtag 280 mm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.682 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 2.259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.017 kr.

Den nuværende pris på 1.899 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for KNIPEX Kabelsaks (skraldeprincip) med flerkomponent-håndtag 280 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for KNIPEX Kabelsaks (skraldeprincip) med flerkomponent-håndtag 280 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20261.899 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.898 kr8 kr (0%)
28. maj 20261.890 kr8 kr (0%)
25. maj 20261.898 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.899 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.902 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.899 kr31 kr (2%)
16. maj 20261.930 kr31 kr (2%)
12. maj 20261.899 kr31 kr (2%)
11. maj 20261.930 kr31 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret