Gå til hovedindhold

KNIPEX Cobra Hightech Water Pump - Tunge og rille-tang - 180 mm - maks. åbning: 42 mm

KnipexRedskaberEAN: 4003773042396
Pris fra 199 krtil 239,32 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40,32 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 198 kr 6. maj

Sammenlign priser på KNIPEX Cobra Hightech Water Pump - Tunge og rille-tang - 180 mm - maks. åbning: 42 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX cobra® grå atramenteret 180 mm, 87 02 180
199 kr
Til butik
KNIPEX cobra® grå atramenteret 180 mm, 87 02 180 billede

Produktinformation

Tunge og rille-tang, 180 mm, maks. åbning: 42 mm

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: 87 02 180
EAN: 4003773042396
Varenr.: 2949347
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Cobra Hightech Water Pump - Tunge og rille-tang - 180 mm - maks. åbning: 42 mm
213 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Knipex Cobra ®
232 kr
Til butik
Knipex Cobra ® billede

Produktinformation

87 02 180 KNIPEX Cobra ® Indstilling ved tryk på en knap direkte ved arbejdsemnet. Finindstilling for optimal tilpasning til forskellige arbejdsemner samt håndvenlig grebstilling. Selvklemmende på rør og møtrikker. Glider ikke på arbejdsemnet, sparer kraf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Produkter UG 3
EAN: 4003773042396
Varenr.: 2964158
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Cobra vandpumpetang 87 02 180 mm
-26%239,32 kr
Før 323,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX Cobra Hightech Water Pump - Tunge og rille-tang - 180 mm - maks. åbning: 42 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX Cobra Hightech Water Pump - Tunge og rille-tang - 180 mm - maks. åbning: 42 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK199 kr238 krKøb
2CS MEGASTORE DK213 kr252 krKøb
3Elvvs.dk232 kr232 krKøb
4Globaltools.dk239,32 kr239,32 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KNIPEX Cobra Hightech Water Pump - Tunge og rille-tang - 180 mm - maks. åbning: 42 mm

PriceData har fulgt prisen på KNIPEX Cobra Hightech Water Pump - Tunge og rille-tang - 180 mm - maks. åbning: 42 mm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 194 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 204 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for KNIPEX Cobra Hightech Water Pump - Tunge og rille-tang - 180 mm - maks. åbning: 42 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for KNIPEX Cobra Hightech Water Pump - Tunge og rille-tang - 180 mm - maks. åbning: 42 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026199 kr1 kr (1%)
6. maj 2026198 kr1 kr (1%)
5. maj 2026199 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026198 kr2 kr (1%)
27. apr. 2026200 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026198 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026200 kr2 kr (1%)
19. mar. 2026198 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026199 kr3 kr (1%)
5. mar. 2026202 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret