Gå til hovedindhold

Knipex vandpumpetang 125mm Indstilling ved tryk på en knap - 87 01 125 Cobra

KnipexTængerEAN: 4003773069935
Pris fra 158 krtil 279 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Knipex vandpumpetang 125mm Indstilling ved tryk på en knap - 87 01 125 Cobra og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KNIPEX Cobra Hightech Water Pump Tunge og rille-tang
158 kr
Til butik
KNIPEX Cobra Hightech Water Pump Tunge og rille-tang billede

Produktinformation

KNIPEX Cobra Hightech Water Pump - Tunge og rille-tang - 125 mm - maks. åbning: 27 mm

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 8701125
EAN: 4003773069935
Varenr.: 992024046
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX vandpumpetang cobra 125 mm
168 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Vandpumpetang Cobra 125mm 8701-125
173 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
KNIPEX Cobra vandpumpetang, fosfateret, 125 mm
198 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Cobra vandpumpetang 87 01 125 mm
-25%202,5 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vandpumpetang Cobra 125Mm
206,79 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vandpumpetang cobra 125mm
212,5 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
KNIPEX Cobra Hightech Water Pump Tunge og rille-tang
219 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Knipex vandpumpetang 125mm Indstilling ved tryk på en knap - 87 01 125 Cobra
272,5 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rørtang 125 mm
-13%279 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex vandpumpetang 125mm Indstilling ved tryk på en knap - 87 01 125 Cobra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex vandpumpetang 125mm Indstilling ved tryk på en knap - 87 01 125 Cobra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK158 kr158 krKøb
2Proshop DK168 kr207 krKøb
3CS MEGASTORE DK173 kr212 krKøb
4WATTOO.DK198 kr198 krKøb
5Globaltools.dk202,5 kr202,5 krKøb
6Billigelogvvs.dk206,79 kr206,79 krKøb
7MaintainIt212,5 kr212,5 krKøb
8Ultrashop219 kr219 krKøb
9vvsfittings.dk272,5 kr272,5 krKøb
10Estore DK279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex vandpumpetang 125mm Indstilling ved tryk på en knap - 87 01 125 Cobra

PriceData har fulgt prisen på Knipex vandpumpetang 125mm Indstilling ved tryk på en knap - 87 01 125 Cobra i 182 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 158 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Knipex vandpumpetang 125mm Indstilling ved tryk på en knap - 87 01 125 Cobra. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Knipex vandpumpetang 125mm Indstilling ved tryk på en knap - 87 01 125 Cobra de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026158 kr10 kr (6%)
27. maj 2026168 kr3 kr (2%)
22. apr. 2026165 kr3 kr (2%)
21. apr. 2026162 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026163 kr2 kr (1%)
27. mar. 2026165 kr4 kr (2%)
26. mar. 2026169 kr7 kr (4%)
25. mar. 2026162 kr1 kr (1%)
24. mar. 2026161 kr5 kr (3%)
2. mar. 2026166 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret