Gå til hovedindhold

Knipex 99 14 300, Knibtænger, Stål, 25 mm, 300 mm, 499 g

KNIPEXRedskaberEAN: 4003773039297
Pris fra 187 krtil 208 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Knipex 99 14 300, Knibtænger, Stål, 25 mm, 300 mm, 499 g og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 187 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 99 14 300 tang Knibtænger
187 kr
Til butik
Knipex 99 14 300 tang Knibtænger billede

Produktinformation

Knipex 99 14 300. Type: Knibtænger, Materiale: Stål. Bredde: 25 mm, Længde: 300 mm, Vægt: 499 g

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 99 14 300 EAN
EAN: 4003773039297
Varenr.: 997277259
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 99 14 300, Knibtænger, Stål, 25 mm, 300 mm, 499 g
208 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Kraft-bindetang
208 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 99 14 300, Knibtænger, Stål, 25 mm, 300 mm, 499 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 99 14 300, Knibtænger, Stål, 25 mm, 300 mm, 499 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK187 kr187 krKøb
2CS MEGASTORE DK208 kr247 krKøb
3Proshop DK208 kr247 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 99 14 300, Knibtænger, Stål, 25 mm, 300 mm, 499 g

PriceData har fulgt prisen på Knipex 99 14 300, Knibtænger, Stål, 25 mm, 300 mm, 499 g i 104 dage. Laveste pris i perioden er 187 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 220 kr.

Den nuværende pris på 187 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Knipex 99 14 300, Knibtænger, Stål, 25 mm, 300 mm, 499 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Knipex 99 14 300, Knibtænger, Stål, 25 mm, 300 mm, 499 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026187 kr16 kr (8%)
23. maj 2026203 kr1 kr (0%)
22. maj 2026204 kr1 kr (0%)
3. maj 2026203 kr20 kr (9%)
10. apr. 2026223 kr34 kr (18%)
8. apr. 2026189 kr11 kr (6%)
3. apr. 2026200 kr28 kr (12%)
26. mar. 2026228 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026229 kr20 kr (8%)
21. mar. 2026249 kr20 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret