Gå til hovedindhold

Knipex 99 00 250, Knibtænger, 2,4 mm, Stål, Sort, 250 mm, 400 g

KNIPEXRedskaberEAN: 4003773013280
Pris fra 125 krtil 161 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109 kr 22. maj

Sammenlign priser på Knipex 99 00 250, Knibtænger, 2,4 mm, Stål, Sort, 250 mm, 400 g og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Bindetang
125 kr
Til butik
KNIPEX Bindetang billede

Produktinformation

KNIPEX 99 00 250 Bindetang (Rabitz- eller flettetang) sort atramenteret 250 mm

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: 99 00 250
EAN: 4003773013280
Varenr.: 3002228
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex bindetang - 250 mm - u. greb
125 kr
Til butik
Knipex bindetang - 250 mm - u. greb billede

Produktinformation

Knipex Bindetangtil at sno og skære bindetråd fra en rulle i en hurtig arbejdsgang Specifikationer Betrukket med kunststof Vægt: 335g Olie hærdet Poleret Maxklippekapacitet:Jerntråd: 3mm Mål:220mm48mm15mm GodkendelserDIN ISO 9242

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Tænger & sakse
Farve: black
Størrelse: 250mm
EAN: 4003773013280
Varenr.: 881709140
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bindetang 99 00 250 mm
-26%125,87 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bindetang 99 00 250 mm billede

Produktinformation

Bindetangen i sort atrament er en essentiel enhed for enhver professionel inden for bygge- og produktionsindustrien, der kræver effektivitet og pålidelighed i deres arbejdsrutine. Dette værktøj kombinerer både sno- og skærefunktioner i én enkel operation,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Tænger
EAN: 4003773013280
Varenr.: 307152
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 99 00 250, Knibtænger, 2,4 mm, Stål, Sort, 250 mm, 400 g
129,06 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX bindetang - 250 mm
139 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KNIPEX bindetang, 250 mm
155,99 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bindetang knipex 250mm 9900250
158 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Knipex Bindetang 250 mm
-10%161 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 99 00 250, Knibtænger, 2,4 mm, Stål, Sort, 250 mm, 400 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 99 00 250, Knibtænger, 2,4 mm, Stål, Sort, 250 mm, 400 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK125 kr164 krKøb
2LavprisVærktøj125 kr125 krKøb
3Globaltools.dk125,87 kr125,87 krKøb
4CS MEGASTORE DK129,06 kr168,06 krKøb
5LavprisVVS139 kr139 krKøb
6EL-GROSSISTEN155,99 kr155,99 krKøb
7Elvvs.dk158 kr158 krKøb
8BilligVVS DK161 kr161 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 99 00 250, Knibtænger, 2,4 mm, Stål, Sort, 250 mm, 400 g

PriceData har fulgt prisen på Knipex 99 00 250, Knibtænger, 2,4 mm, Stål, Sort, 250 mm, 400 g i 179 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Knipex 99 00 250, Knibtænger, 2,4 mm, Stål, Sort, 250 mm, 400 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Knipex 99 00 250, Knibtænger, 2,4 mm, Stål, Sort, 250 mm, 400 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026125 kr16 kr (15%)
22. maj 2026109 kr15 kr (12%)
1. maj 2026124 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026125 kr16 kr (15%)
24. apr. 2026109 kr16 kr (13%)
8. apr. 2026125 kr4 kr (3%)
31. mar. 2026121 kr1 kr (1%)
21. jan. 2026120 kr4,5 kr (4%)
19. jan. 2026124,5 kr1,68 kr (1%)
7. jan. 2026122,82 kr2,18 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret