Gå til hovedindhold

KNIPEX 9541-165mm kabelsaks med afisoleringsfunktion

KNIPEXRedskaberEAN: 4003773078609
Pris fra 361 krtil 517 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 156 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på KNIPEX 9541-165mm kabelsaks med afisoleringsfunktion og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 361 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Kabelsaks
-12%361 kr
Før 411 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KNIPEX Kabelsaks billede

Produktinformation

KNIPEX 95 41 165 Kabelsaks betrukket med kunststof bruneret 165 mm

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 95 41 165
EAN: 4003773078609
Varenr.: 3002785
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex kabelsaks, 9541-165mm
365 kr
Til butik
Knipex kabelsaks, 9541-165mm billede

Produktinformation

Til at skære Cu- og Al-kabler, en- og flertrådede. Uegnet til ståltråd og hårdttrukne kobberledere. Hærdede skær med præcisionsslibning. Skærer glat og ordentligt uden at klemme. Let skæring med enhånds- betjening. Klembeskyttelse forhindrer sammenklemni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Tænger & sakse
Størrelse: 165mm
EAN: 4003773078609
Varenr.: 881773382
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Knipex kabelsaks, 9541-165mm
469 kr
Til butik
Knipex kabelsaks, 9541-165mm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Håndværktøj
EAN: 4003773078609
Varenr.: 881773382
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KNIPEX 9541-165mm kabelsaks med afisoleringsfunktion
508,09 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 95 41 165, Stripping værktøj
517 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX 9541-165mm kabelsaks med afisoleringsfunktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX 9541-165mm kabelsaks med afisoleringsfunktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK361 kr400 krKøb
2LavprisVærktøj365 kr365 krKøb
3Greenline469 kr469 krKøb
4EL-GROSSISTEN508,09 kr508,09 krKøb
5CS MEGASTORE DK517 kr556 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KNIPEX 9541-165mm kabelsaks med afisoleringsfunktion

PriceData har fulgt prisen på KNIPEX 9541-165mm kabelsaks med afisoleringsfunktion i 182 dage. Laveste pris i perioden er 361 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 411 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 387 kr.

Den nuværende pris på 361 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for KNIPEX 9541-165mm kabelsaks med afisoleringsfunktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for KNIPEX 9541-165mm kabelsaks med afisoleringsfunktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026361 kr2 kr (1%)
29. maj 2026363 kr2 kr (1%)
28. maj 2026365 kr2 kr (1%)
26. maj 2026367 kr2 kr (1%)
25. maj 2026369 kr2 kr (1%)
24. maj 2026371 kr2 kr (1%)
23. maj 2026373 kr2 kr (1%)
22. maj 2026375 kr2 kr (1%)
21. maj 2026377 kr2 kr (1%)
20. maj 2026379 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret