Gå til hovedindhold

Knipex 95 16 165, Håndkabelskærer, Rød, Gul, Krom, Orange, Rød, Rustfrit stål, 1,5 cm, REACH, VDE

KnipexRedskaberEAN: 4003773039648
Pris fra 324 krtil 469 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 309 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Knipex 95 16 165, Håndkabelskærer, Rød, Gul, Krom, Orange, Rød, Rustfrit stål, 1,5 cm, REACH, VDE og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 95 16 165 Kabelskærer Håndkabelskærer
324 kr
Til butik
Knipex 95 16 165 Kabelskærer Håndkabelskærer billede

Produktinformation

Knipex 95 16 165. Produkttype: Håndkabelskærer, Håndtag farve: Rød, Gul, Materiale: Krom. Længde: 165 mm, Bredde: 47 mm, Vægt: 262 g

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 9516165
EAN: 4003773039648
Varenr.: 992024026
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 95 16 165, Håndkabelskærer, Rød, Gul, Krom, Orange, Rød, Rustfrit stål, 1,5 cm, REACH, VDE
327 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Kabelsaks isoleret med flerkomponent-håndtag, vde-godkendt 165 mm
327 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kabelsaks 95 16 165 1000-volt kabel ø15 mm
-26%388,01 kr
Før 525 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabelsaks Knipex 95 16 165 - håndkabelskærer, 165 mm
-6%449 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabelsaks Knipex 95 16 165 - håndkabelskærer, 165 mm
-6%469 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 95 16 165, Håndkabelskærer, Rød, Gul, Krom, Orange, Rød, Rustfrit stål, 1,5 cm, REACH, VDE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 95 16 165, Håndkabelskærer, Rød, Gul, Krom, Orange, Rød, Rustfrit stål, 1,5 cm, REACH, VDE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK324 kr324 krKøb
2CS MEGASTORE DK327 kr366 krKøb
3Proshop DK327 kr366 krKøb
4Globaltools.dk388,01 kr388,01 krKøb
5Boligcenter DK449 kr449 krKøb
6Vivas DK469 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 95 16 165, Håndkabelskærer, Rød, Gul, Krom, Orange, Rød, Rustfrit stål, 1,5 cm, REACH, VDE

PriceData har fulgt prisen på Knipex 95 16 165, Håndkabelskærer, Rød, Gul, Krom, Orange, Rød, Rustfrit stål, 1,5 cm, REACH, VDE i 183 dage. Laveste pris i perioden er 309 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 365 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 335 kr.

Den nuværende pris på 324 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Knipex 95 16 165, Håndkabelskærer, Rød, Gul, Krom, Orange, Rød, Rustfrit stål, 1,5 cm, REACH, VDE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Knipex 95 16 165, Håndkabelskærer, Rød, Gul, Krom, Orange, Rød, Rustfrit stål, 1,5 cm, REACH, VDE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026324 kr3 kr (1%)
20. maj 2026327 kr14 kr (4%)
12. maj 2026313 kr3 kr (1%)
8. maj 2026310 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026311 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026309 kr3 kr (1%)
28. apr. 2026312 kr2 kr (1%)
27. apr. 2026314 kr5 kr (2%)
23. apr. 2026309 kr3 kr (1%)
20. apr. 2026312 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret