Gå til hovedindhold

Knipex 85 51 250 A, Sort, Rød, 50 mm, 20 mm, 250 mm, 345 g

KnipexTængerEAN: 4003773077329
Pris fra 379 krtil 465,82 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 86,82 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Knipex 85 51 250 A, Sort, Rød, 50 mm, 20 mm, 250 mm, 345 g og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Spændebåndstang
379 kr
Til butik
KNIPEX Spændebåndstang billede

Produktinformation

KNIPEX 85 51 250 A Spændebåndstang betrukket med skridhæmmende kunststof grå atramenteret 250 mm

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Vaerktoej til VVS arbejde
Artikel nr.: 85 51 250 A
EAN: 4003773077329
Varenr.: 3003130
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 85 51 250 A, Sort, Rød, 50 mm, 20 mm, 250 mm, 345 g
393 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Spændebåndstang 85 51 250 A ø70 mm
-26%465,82 kr
Før 630 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spændebåndstang 85 51 250 A ø70 mm billede

Produktinformation

Dette innovative værktøj er skabt for at forbedre effektiviteten og sikkerheden, når der arbejdes med spændebånd på diverse objekter. Det er særligt designet til at håndtere spændebånd i en række forskellige situationer og vinkler, takket være sine drejel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Tænger
EAN: 4003773077329
Varenr.: 307118

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 85 51 250 A, Sort, Rød, 50 mm, 20 mm, 250 mm, 345 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 85 51 250 A, Sort, Rød, 50 mm, 20 mm, 250 mm, 345 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK379 kr418 krKøb
2CS MEGASTORE DK393 kr432 krKøb
3Globaltools.dk465,82 kr465,82 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 85 51 250 A, Sort, Rød, 50 mm, 20 mm, 250 mm, 345 g

PriceData har fulgt prisen på Knipex 85 51 250 A, Sort, Rød, 50 mm, 20 mm, 250 mm, 345 g i 183 dage. Laveste pris i perioden er 363 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 481 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 386 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Knipex 85 51 250 A, Sort, Rød, 50 mm, 20 mm, 250 mm, 345 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Knipex 85 51 250 A, Sort, Rød, 50 mm, 20 mm, 250 mm, 345 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026379 kr12 kr (3%)
20. maj 2026391 kr1 kr (0%)
19. maj 2026390 kr2 kr (1%)
8. maj 2026388 kr9 kr (2%)
5. maj 2026379 kr43 kr (10%)
4. maj 2026422 kr7 kr (2%)
2. maj 2026429 kr52 kr (11%)
1. maj 2026481 kr15,18 kr (3%)
30. apr. 2026465,82 kr61,82 kr (15%)
24. apr. 2026404 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret