Gå til hovedindhold

Knipex 03 02 180 Værksted Kombitang 180 mm DIN ISO 5746

KNIPEXRedskaberEAN: 4003773023197
Pris fra 122 krtil 169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 121 kr 2. jun.

Sammenlign priser på Knipex 03 02 180 Værksted Kombitang 180 mm DIN ISO 5746 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 122 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Kombinationstang
-1%122 kr
Før 123 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KNIPEX Kombinationstang billede

Produktinformation

KNIPEX 03 02 180 Kombinationstang med flerkomponent-håndtag sort atramenteret 180 mm

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 03 02 180
EAN: 4003773023197
Varenr.: 3004005
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 03 02 180 Værksted Kombitang 180 mm DIN ISO 5746
122 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex kombinationstang, 180 mm
122 kr
Til butik
Knipex kombinationstang, 180 mm billede

Produktinformation

2-komponent greb. Gribezoner til fladt og rundt materiale til mangfoldige opgaver. Med skær til blød og hård tråd. Lange skær til tykkere kabler. Skær yderligere induktivt hærdede, skærhårdhed ca. 60 hrc. Special-værktøjsstål, smedet, oliehærdet.

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Tænger & sakse
Størrelse: 180 mm
EAN: 4003773023197
Varenr.: 881708216
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex KP-0302180
128 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Knipex kombinationstang, 180 mm
139 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kombinationstang 03 02 180 mm
-26%151,82 kr
Før 205 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Knipex kombinationstang, 180 mm
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 03 02 180 Værksted Kombitang 180 mm DIN ISO 5746 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 03 02 180 Værksted Kombitang 180 mm DIN ISO 5746 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK122 kr161 krKøb
2CS MEGASTORE DK122 kr161 krKøb
3LavprisVærktøj122 kr122 krKøb
4CompuMail DK128 kr128 krKøb
5LavprisEl139 kr139 krKøb
6Globaltools.dk151,82 kr151,82 krKøb
7Greenline169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 03 02 180 Værksted Kombitang 180 mm DIN ISO 5746

PriceData har fulgt prisen på Knipex 03 02 180 Værksted Kombitang 180 mm DIN ISO 5746 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 121 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 141 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 122 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Knipex 03 02 180 Værksted Kombitang 180 mm DIN ISO 5746. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Knipex 03 02 180 Værksted Kombitang 180 mm DIN ISO 5746 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026122 kr1 kr (1%)
2. jun. 2026121 kr1 kr (1%)
27. maj 2026122 kr1 kr (1%)
25. maj 2026123 kr1 kr (1%)
23. maj 2026122 kr1 kr (1%)
13. maj 2026123 kr1 kr (1%)
12. maj 2026122 kr1 kr (1%)
11. maj 2026123 kr5 kr (4%)
8. maj 2026128 kr1 kr (1%)
7. maj 2026129 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret