Gå til hovedindhold

Knipex 00 21 37 LE taske til opbevaring af værktøj Sort Polypropylen (PP)

KNIPEXRedskaberEAN: 4003773082590
Pris fra 3.432 krtil 4.619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.187 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.378 kr 24. maj

Sammenlign priser på Knipex 00 21 37 LE taske til opbevaring af værktøj Sort Polypropylen (PP) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3432 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 00 21 37 LE taske til opbevaring af værktøj Sort Polypropylen (PP)
3.432 kr
Til butik
Knipex 00 21 37 LE taske til opbevaring af værktøj Sort Polypropylen (PP) billede

Produktinformation

Knipex 00 21 37 LE. Produktfarve: Sort, Materiale: Polypropylen (PP), Beskyttelsesfunktioner: Støvresistent, Stødresistent, Vandtæt. Bredde: 609 mm, Dybde: 428 mm, Højde: 263 mm. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 00 21 37 LE
EAN: 4003773082590
Varenr.: 997411184
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Værktøjskuffert "Robust45 Move"
3.712 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Værktøjskasse på hjul - KNIPEX 00 21 37 LE, sort PP
4.599 kr
Til butik
Værktøjskasse på hjul - KNIPEX 00 21 37 LE, sort PP billede

Produktinformation

Robust værktøjskasse til professionel opbevaringDenne værktøjskasse fra KNIPEX er skabt til håndværkere og teknikere, der har brug for sikker og overskuelig opbevaring af deres udstyr. Kassen har lås og et stort, opdelt hovedrum, så du kan holde styr på værktøjet under transport og på jobbet. Det sorte, hårdføre ydre i polypropylen (PP) er designet til at modstå hårde arbejdsmiljøer.Fordele ved en vand-, støv- og stødafvisende værktøjskasseMed en konstruktion, der er vandafvisende, støvafvisende og stødafvisende, beskytter kassen dit udstyr mod hverdagens påvirkninger. De kraftige lukkeanordninger og den integrerede låsefunktion hjælper med at sikre indholdet, når du er på farten. Indvendigt giver ét stort rum og organiserende indsats mulighed for at arrangere værktøj overskueligt.Materiale: Polypropylen (PP)Farve: SortLåsbar: JaAntal rum: 1Bredde: 60,9 cmDybde: 42,8 cmHøjde: 26,3 cmVægt: 10,8 kgPakkemængde: 1 stk.Beskyttelse: Vandafvisende, støvafvisende, stødafvisende...

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Værktøjskasser
Vægt: 10.7g
EAN: 4003773082590
Varenr.: 1923315
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Værktøjskasse på hjul - KNIPEX 00 21 37 LE, sort PP
4.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 00 21 37 LE taske til opbevaring af værktøj Sort Polypropylen (PP) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 00 21 37 LE taske til opbevaring af værktøj Sort Polypropylen (PP) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.432 kr3.432 krKøb
2Proshop DK3.712 kr3.712 krKøb
3Boligcenter DK4.599 kr4.599 krKøb
4Vivas DK4.619 kr4.788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 00 21 37 LE taske til opbevaring af værktøj Sort Polypropylen (PP)

PriceData har fulgt prisen på Knipex 00 21 37 LE taske til opbevaring af værktøj Sort Polypropylen (PP) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.377 kr (registreret d. 30. december 2025), højeste er 5.732 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.538 kr.

Den nuværende pris på 3.432 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Knipex 00 21 37 LE taske til opbevaring af værktøj Sort Polypropylen (PP). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Knipex 00 21 37 LE taske til opbevaring af værktøj Sort Polypropylen (PP) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.432 kr15 kr (0%)
31. maj 20263.447 kr8 kr (0%)
29. maj 20263.455 kr5 kr (0%)
28. maj 20263.450 kr66 kr (2%)
27. maj 20263.384 kr6 kr (0%)
24. maj 20263.378 kr334 kr (9%)
23. maj 20263.712 kr6 kr (0%)
22. maj 20263.718 kr5 kr (0%)
20. maj 20263.713 kr886 kr (19%)
13. maj 20264.599 kr1.133 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret