Gå til hovedindhold

Knipex 00 11 02 affaldsvask og beslag Sølv 3,56 cm (1.4")

KNIPEXSkruenøglerEAN: 4003773048947
Pris fra 144 krtil 183,97 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 39,97 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Knipex 00 11 02 affaldsvask og beslag Sølv 3,56 cm (1.4") og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 00 11 02 affaldsvask og beslag Sølv 3,56 cm (1.4")
144 kr
Til butik
Knipex 00 11 02 affaldsvask og beslag Sølv 3,56 cm (1.4") billede

Produktinformation

Knipex 00 11 02. Produktfarve: Sølv, Materiale: Gummi. Afløb, størrelse: 3,56 cm (1.4")

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 00 11 02
EAN: 4003773048947
Varenr.: 997273539
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 00 11 02, Sølv, Gummi, 3,56 cm (1.4)
165 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Styreskabsnøgle
165 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Teknikerskruenøgle Knipex 00 11 02
-26%183,97 kr
Før 248,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 00 11 02 affaldsvask og beslag Sølv 3,56 cm (1.4") koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 00 11 02 affaldsvask og beslag Sølv 3,56 cm (1.4") koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK144 kr144 krKøb
2CS MEGASTORE DK165 kr204 krKøb
3Proshop DK165 kr204 krKøb
4Globaltools.dk183,97 kr183,97 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 00 11 02 affaldsvask og beslag Sølv 3,56 cm (1.4")

PriceData har fulgt prisen på Knipex 00 11 02 affaldsvask og beslag Sølv 3,56 cm (1.4") i 169 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 176 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Knipex 00 11 02 affaldsvask og beslag Sølv 3,56 cm (1.4"). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Knipex 00 11 02 affaldsvask og beslag Sølv 3,56 cm (1.4") de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026144 kr18 kr (11%)
17. maj 2026162 kr1 kr (1%)
16. maj 2026163 kr1 kr (1%)
15. maj 2026162 kr1 kr (1%)
14. maj 2026163 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026162 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026163 kr1 kr (1%)
10. apr. 2026162 kr3 kr (2%)
9. apr. 2026159 kr3 kr (2%)
4. apr. 2026162 kr14 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret