Gå til hovedindhold

Irwin Knæk - af kniv 18mm med låseskrue og tæppehage med Bi-Metal ,Blue, knæk-af blad

IrwinEludstyrEAN: 5706915078435
Pris fra 48 krtil 59 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Knæk - af kniv 18mm med låseskrue og tæppehage med Bi-Metal ,Blue, knæk-af blad og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knæk - af kniv 18mm med låseskrue og tæppehage med Bi-Metal ,Blue, knæk-af blad
48 kr
Til butik
Knæk - af kniv 18mm  med låseskrue og tæppehage med Bi-Metal ,Blue, knæk-af blad billede

Produktspecifikationer

Mærke: IRWIN
Kategori: Knive
Farve: 5
Artikel nr.: STA-10507843
EAN: 5706915078435
Varenr.: 8504656
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin 18mm bræk-af kniv m.låseskrue og tæppehage
49 kr
Til butik
Irwin 18mm bræk-af kniv m.låseskrue og tæppehage billede

Produktinformation

Irwinprofessionel hobbykniv med låseskrue, som holder fast på din klinge, så du er sikker på at den ikke smutter, samt kraftig tæppehage i enden.kniven er let, handy og ergonomisk lækker at holde om. Den passer perfekt i hånden, og har riller i støbningen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Øvrigt værktøj
Størrelse: 18 mm
EAN: 5706915078435
Varenr.: 881741851
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kniv Carpet 18mm Skrue M/hage
50 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin hobbykniv med tæppehage - 18 mm
52 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kniv Carpet 18Mm Skrue M/Hage
56,66 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kniv carpet 18mm skrue m/hage
58,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin 18 mm knæk-af kniv med tæppehage og Låseskrue
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knæk - af kniv 18mm med låseskrue og tæppehage med Bi-Metal ,Blue, knæk-af blad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knæk - af kniv 18mm med låseskrue og tæppehage med Bi-Metal ,Blue, knæk-af blad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK48 kr87 krKøb
2LavprisVærktøj49 kr49 krKøb
3Elvvs.dk50 kr50 krKøb
4LavprisVVS52 kr52 krKøb
5Billigelogvvs.dk56,66 kr56,66 krKøb
6MaintainIt58,75 kr58,75 krKøb
7BilligVVS DK59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knæk - af kniv 18mm med låseskrue og tæppehage med Bi-Metal ,Blue, knæk-af blad

PriceData har fulgt prisen på Knæk - af kniv 18mm med låseskrue og tæppehage med Bi-Metal ,Blue, knæk-af blad i 179 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Knæk - af kniv 18mm med låseskrue og tæppehage med Bi-Metal ,Blue, knæk-af blad. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Knæk - af kniv 18mm med låseskrue og tæppehage med Bi-Metal ,Blue, knæk-af blad de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202648 kr2 kr (4%)
6. maj 202646 kr1 kr (2%)
5. maj 202647 kr1 kr (2%)
30. apr. 202646 kr1 kr (2%)
29. mar. 202647 kr4 kr (9%)
21. mar. 202643 kr7 kr (14%)
20. mar. 202650 kr7 kr (16%)
13. mar. 202643 kr4 kr (9%)
14. feb. 202647 kr4 kr (8%)
13. feb. 202651 kr4 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret