Gå til hovedindhold

KMS Moist Repair Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml

KMSShampooEAN: 4044897892467
Pris fra 152 krtil 353,7 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 201,7 kr (57% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 140 kr 30. mar.

Sammenlign priser på KMS Moist Repair Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 152 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KMS Moist Repair Conditioner (250 ml)
-28%152 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KMS Moist Repair Conditioner (250 ml) billede

Produktinformation

Genopbygger beskadigede hårstrukturer, styrker og beskytter håret mod skader med KMS MoistRepair Conditioner. Reducerer risikoen for hårbrud og spaltede spidser med op til 98 %. Genopretter hårets naturlige beskyttelseskraft og fugter uden at tynge det ned. Forbedrer elasticiteten med op til 98 %. Fugter selv meget tørt hår i dybden uden at tynge det ned, forbedrer håndterbarheden og gør håret op til 4 gange lettere at rede ud. * Reparerer * Fugter * Gør håret lettere at rede ud * Styrker håret * Reducerer brud på håret * Reducerer spaltede spidser * Genopbygger håre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KMS
Kategori: Balsam
Vægt: 278g
Artikel nr.: 102014
EAN: 4044897892467
Varenr.: B092868
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
KMS Moist Repair Conditioner 250ml
-20%152 kr
Før 191 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KMS Moist Repair Conditioner 250ml billede

Produktinformation

MoistRepair Conditioner er en fugtgivende og reparerende balsam, der forbedrer hårets elasticitet og beskytter mod skader. Den styrker og genopbygger skadede hårstrukturer, samtidig med at den reducerer risikoen for hårbrud og spaltede spidser med op til 98 %.

Produktspecifikationer

Mærke: KMS Hair
Kategori: Balsam
Artikel nr.: 102014
EAN: 4044897892467
Varenr.: 3305816
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
KMS MoistRepair Conditioner 250 ml
-25%157,5 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KMS MoistRepair Conditioner 250 ml billede

Produktinformation

KMS MoistRepair Conditioner er en fugtgivende og genopbyggende conditioner til skadet og tørt hår. Formlen med upcyclet prickly pear reparerer beskadigede hårstrukturer, og reducerer slitage og spaltede spidser med op til 98%*. Den genopbygger hårets fugt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KMS
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 4044897892467
Varenr.: 115240
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
KMS MoistRepair Conditioner 250 ml
189 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
KMS MoistRepair START Conditioner 250 ml
210 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
KMS Moist Repair Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml
-10%353,7 kr
Før 393 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KMS Moist Repair Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KMS Moist Repair Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK152 kr152 krKøb
2Cocopanda DK152 kr152 krKøb
3NiceHair.dk157,5 kr157,5 krKøb
4Beautycos DK189 kr218 krKøb
5Lyko DK210 kr210 krKøb
6NordicFeel DK353,7 kr353,7 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KMS Moist Repair Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml

PriceData har fulgt prisen på KMS Moist Repair Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml i 158 dage. Laveste pris i perioden er 110 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 182 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 155 kr.

Den nuværende pris på 152 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for KMS Moist Repair Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for KMS Moist Repair Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026152 kr16 kr (10%)
18. maj 2026168 kr10 kr (6%)
17. maj 2026158 kr1 kr (1%)
14. maj 2026157 kr1 kr (1%)
12. maj 2026158 kr1 kr (1%)
11. maj 2026157 kr1 kr (1%)
10. maj 2026158 kr24 kr (13%)
9. maj 2026182 kr24 kr (15%)
8. maj 2026158 kr24 kr (13%)
7. maj 2026182 kr24 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret