Gå til hovedindhold

KMS AddVolume Root&Body Lift Root And Body Lift - 200 ml

KMSProdukter til hårstylingEAN: 4044897050065
Pris fra 160 krtil 230 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 143 kr 17. apr.

Sammenlign priser på KMS AddVolume Root&Body Lift Root And Body Lift - 200 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 160 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KMS AddVolume Root & Body Lift (200 ml)
-30%160 kr
Før 230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KMS AddVolume Root & Body Lift (200 ml) billede

Produktinformation

Det er tid til at sætte dit hår, som du vil. Og ved hjælp af vores ADDVOLUME ROOT & BODY LIFT kan du lave styles, der trodser tyngdekraften. Sammenlignet med ubehandlet hår giver det trods alt håret op til 84% mere volumen og op til 6 gange mere fylde. For ikke at nævne, at den forbedrede præcision i sprayhovedet giver en kontrolleret og præcis påføring for målrettet volumen, så rødderne løftes, og der tilføjes volumen over det hele. Hvordan er dette muligt? Takket være en særlig teknologi, der anvendes i vores produkter, og som nedbryder den upcyclede ris for at få adgang til de næringsrige antioxidanter, der derefter kan fordeles jævnt på hårets overflade, forbedres ydeevnen af vores Root and Body Lift med dens opfriskende blomsterduft med citrus, grønne noter og intense træfduft. Du vil elske følelsen af fylde og tykkelse i håret og den varige volumen ved bunden, der sikrer, at du aldrig mangler hverken volumen eller style. VOLUME ROOT AND BODY LIFT: Vores dermatologisk testede formel løfter rødderne og giver naturligt hold og fylde ved hjælp af 72% materialer af naturlig oprindelse*. *I henhold til ISO 16128, inkl. 71% vand LØFT, VOLUMEN OG FYLDE: Denne højtydende formel med upcyclede ris løfter ved rødderne, giver volumen over hele hovedet og muliggør kontrolleret og præcis påføring for målrettet volumen, uden at glemme varmebeskyttelse op til 230°C. NATURLIGE INGREDIENSER OG PROFESSIONEL HÅRPLEJE: Vi kombinerer videnskabens kraft med upcyclede naturlige ingredienser, f.eks. upcyclede ris, for at skabe veganske*, PETA-godkendte, professionelle hårplejeprodukter fremstillet uden sulfater**, salt (natriumklorid), parabener, mineralske olier, silikoner, farvestoffer eller PEG'er. *Ingen animalske ingredienser. **SLS Sodium Lauryl Sulfate; SLES Sodium Laureth Sulfate. SÅDAN BRUGER DU VORES ADDVOLUME ROOT & BODY LIFT: Ryst og spray i håndklædetørt hår, hvor der ønskes volumen, eller tæt på hovedbunden i håndklædetørt hår for at få volumen ved rødderne; eller i små sektioner for præcis anvendelse eller endda i længderne for maksimal volumen. Føntør og style som ønsket.

Produktspecifikationer

Mærke: KMS
Kategori: Volumeprodukter
0
Artikel nr.: 105006
EAN: 4044897050065
Varenr.: B100400
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
KMS ADDVOLUME Root And Body Lift 200ml
-20%164 kr
Før 205 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
KMS AddVolume Root&Body Lift Root And Body Lift - 200 ml
216 kr
Til butik
KMS AddVolume Root&Body Lift Root And Body Lift - 200 ml billede

Produktinformation

Det er tid til at sætte dit hår, som du vil. Og ved hjælp af vores ADDVOLUME ROOT & BODY LIFT kan du lave styles, der trodser tyngdekraften. Sammenlignet med ubehandlet hår giver det trods alt håret op til 84% mere volumen og op til 6 gange mere fylde. For ikke at nævne, at den forbedrede præcision i sprayhovedet giver en kontrolleret og præcis påføring for målrettet volumen, så rødderne løftes, og der tilføjes volumen over det hele. Hvordan er dette muligt? Takket være en særlig teknologi, der anvendes i vores produkter, og som nedbryder den upcyclede ris for at få adgang til de næringsrige antioxidanter, der derefter kan fordeles jævnt på hårets overflade, forbedres ydeevnen af vores Root and Body Lift med dens opfriskende blomsterduft med citrus, grønne noter og intense træfduft. Du vil elske følelsen af fylde og tykkelse i håret og den varige volumen ved bunden, der sikrer, at du aldrig mangler hverken volumen eller style.VOLUME ROOT AND BODY LIFT: Vores dermatologisk testede formel løfter rødderne og giver naturligt hold og fylde ved hjælp af 72% materialer af naturlig oprindelse*. *I henhold til ISO 16128, inkl. 71% vandLØFT, VOLUMEN OG FYLDE: Denne højtydende formel med upcyclede ris løfter ved rødderne, giver volumen over hele hovedet og muliggør kontrolleret og præcis påføring for målrettet volumen, uden at glemme varmebeskyttelse op til 230°C.NATURLIGE INGREDIENSER OG PROFESSIONEL HÅRPLEJE: Vi kombinerer videnskabens kraft med upcyclede naturlige ingredienser, f.eks. upcyclede ris, for at skabe veganske*, PETA-godkendte, professionelle hårplejeprodukter fremstillet uden sulfater**, salt (natriumklorid), parabener, mineralske olier, silikoner, farvestoffer eller PEG'er. *Ingen animalske ingredienser. **SLS Sodium Lauryl Sulfate, SLES Sodium Laureth Sulfate.SÅDAN BRUGER DU VORES ADDVOLUME ROOT & BODY LIFT: Ryst og spray i håndklædetørt hår, hvor der ønskes volumen, eller tæt på hovedbunden i håndklædetørt hår for at få volumen ved rødderne, eller i små sektioner for præcis anvendelse eller endda i længderne for maksimal volumen. Føntør og style som ønsket.

Produktspecifikationer

Mærke: KMS
Kategori: Volumenspray
Størrelse: 200 ml
Artikel nr.: 45281
EAN: 4044897050065
Varenr.: 45281
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
KMS AddVolume STYLE Root&Body Lift 200 ml
230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KMS AddVolume Root&Body Lift Root And Body Lift - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KMS AddVolume Root&Body Lift Root And Body Lift - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK160 kr160 krKøb
2Cocopanda DK164 kr164 krKøb
3NordicFeel DK216 kr216 krKøb
4Lyko DK230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KMS AddVolume Root&Body Lift Root And Body Lift - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på KMS AddVolume Root&Body Lift Root And Body Lift - 200 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 160 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for KMS AddVolume Root&Body Lift Root And Body Lift - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for KMS AddVolume Root&Body Lift Root And Body Lift - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026160 kr4 kr (2%)
26. maj 2026164 kr4 kr (3%)
25. maj 2026160 kr4 kr (2%)
23. maj 2026164 kr4 kr (3%)
22. maj 2026160 kr4 kr (2%)
20. maj 2026164 kr8 kr (5%)
3. maj 2026172 kr15 kr (10%)
2. maj 2026157 kr15 kr (9%)
1. maj 2026172 kr15 kr (10%)
29. apr. 2026157 kr15 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret