Gå til hovedindhold

Gardinia Home Decor Kludedukke DKD Home Decor (20 x 8 x 30 cm) (2 enheder)

Pris fra 39 krtil 188 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (79% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kludedukke DKD Home Decor (20 x 8 x 30 cm) (2 enheder) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kludedukker - sæt med 2 (20 × 8 × 30 cm)
-76%39 kr
Før 162 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kludedukker - sæt med 2 (20 × 8 × 30 cm) billede

Produktinformation

Børn fortjener det bedste, og derfor vil vi gerne præsentere dig for Kludedukke DKD Home Decor (20 x 8 x 30 cm) (2 enheder), der er ideel til dem, som gerne vil have kvalitetsprodukter til deres mindste! Få DKD Home Decor til de bedste priser!Materiale: PolyesterEnheder: 2 enhederCa. mål: 20 x 8 x 30 cmDesign: BabyVigtige oplysninger: Forskellige designs tilsendt tilfældigt afhængig af lager...

Produktspecifikationer

Kategori: Dukker og Dukkehuse
Vægt: 6g
EAN: 8424001991440
Varenr.: 1558942
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kludedukker - sæt med 2 (20 × 8 × 30 cm)
-67%60 kr
Før 182 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kludedukker - sæt med 2 (20 × 8 × 30 cm) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dukker og Dukkehuse
Størrelse: 20 x 8 x 30 cm
Vægt: 6g
EAN: 8424001991440
Varenr.: 1558942
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Kludedukke DKD Home Decor (20 x 8 x 30 cm) (2 enheder)
188 kr
Til butik
Kludedukke DKD Home Decor (20 x 8 x 30 cm) (2 enheder) billede

Produktinformation

Børn fortjener det bedste, og derfor vil vi gerne præsentere dig for Kludedukke DKD Home Decor (20 x 8 x 30 cm) (2 enheder), der er ideel til dem, som gerne vil have kvalitetsprodukter til deres mindste! Få DKD Home Decor til de bedste priser! Materiale:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dukker og tilbehør
EAN: 8424001991440
Varenr.: 15564166365567

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kludedukke DKD Home Decor (20 x 8 x 30 cm) (2 enheder) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kludedukke DKD Home Decor (20 x 8 x 30 cm) (2 enheder) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK39 kr39 krKøb
2Vivas DK60 kr339 krKøb
3Streetshoppen188 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kludedukke DKD Home Decor (20 x 8 x 30 cm) (2 enheder)

PriceData har fulgt prisen på Kludedukke DKD Home Decor (20 x 8 x 30 cm) (2 enheder) i 140 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 49% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Kludedukke DKD Home Decor (20 x 8 x 30 cm) (2 enheder). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Kludedukke DKD Home Decor (20 x 8 x 30 cm) (2 enheder) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202639 kr70 kr (64%)
4. feb. 2026109 kr80 kr (276%)
2. feb. 202629 kr80 kr (73%)
1. feb. 2026109 kr80 kr (276%)
31. jan. 202629 kr80 kr (73%)
29. jan. 2026109 kr80 kr (276%)
28. jan. 202629 kr80 kr (73%)
22. jan. 2026109 kr20 kr (22%)
20. jan. 202689 kr20 kr (18%)
17. jan. 2026109 kr20 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret