Gå til hovedindhold

Hultafors Klingebeskyttelse til 841730 [SSHB-0.8C, 840736]

HultaforsØkserEAN: 7391408407366
Pris fra 229 krtil 347 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 118 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Klingebeskyttelse til 841730 [SSHB-0.8C, 840736] og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Klingebeskyttelse til 841730 [SSHB-0.8C, 840736]
229 kr
Til butik
Klingebeskyttelse til 841730 [SSHB-0.8C, 840736] billede

Produktspecifikationer

Mærke: HULTAFORS
Kategori: Tilbehør
Farve: 6
Artikel nr.: 7391408407366
EAN: 7391408407366
Varenr.: 8344182
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Eggskydd sshb-0,8c
-31%269,09 kr
Før 392,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eggskydd sshb-0,8c billede

Produktinformation

Dette hylster til økser er nøje udviklet til at imødekomme behovene hos både amatører og professionelle, der bruger økser regelmæssigt. Det er designet til at kunne rumme en bred vifte af økser, såfremt skærebreden ikke overstiger 95 mm. Fremstillet af hø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Økser
EAN: 7391408407366
Varenr.: 157962
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hultafors - Ægbeskytter SSHB-0,8C
347 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klingebeskyttelse til 841730 [SSHB-0.8C, 840736] koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klingebeskyttelse til 841730 [SSHB-0.8C, 840736] koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb
2Globaltools.dk269,09 kr269,09 krKøb
3Friluft DK347 kr386 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Klingebeskyttelse til 841730 [SSHB-0.8C, 840736]

PriceData har fulgt prisen på Klingebeskyttelse til 841730 [SSHB-0.8C, 840736] i 179 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 347 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Klingebeskyttelse til 841730 [SSHB-0.8C, 840736]. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Klingebeskyttelse til 841730 [SSHB-0.8C, 840736] de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026229 kr40,09 kr (15%)
15. maj 2026269,09 kr77,91 kr (22%)
14. maj 2026347 kr77,91 kr (29%)
2. maj 2026269,09 kr77,91 kr (22%)
1. maj 2026347 kr77,91 kr (29%)
29. apr. 2026269,09 kr40,09 kr (18%)
23. apr. 2026229 kr40,09 kr (15%)
18. apr. 2026269,09 kr77,91 kr (22%)
17. apr. 2026347 kr77,91 kr (29%)
27. mar. 2026269,09 kr77,91 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret