Gå til hovedindhold

Schuller Klinge til skraber Nippon Pro 100, 10 stk - pr. ukendt

SchullerRedskaberEAN: 9002588434117
Pris fra 23,51 krtil 68,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 44,99 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Klinge til skraber Nippon Pro 100, 10 stk - pr. ukendt og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23.51 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Klinge t/skraber Nippon Pro 100 10stk
23,51 kr
Til butik
Klinge t/skraber Nippon Pro 100 10stk billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse håndværktøj
Farve: 1
Artikel nr.: 10126291
EAN: 9002588434117
Varenr.: 20200856
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Klinge til skraber Nippon Pro 100, 10 stk - pr. ukendt
27,5 kr
Til butik
Gå til MestersMaling.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Schuller Toco Pro Klinger til tapetstripper (10 stk.)
59 kr
Til butik
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Schuller TOCO PRO knivblade 10 stk
68,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klinge til skraber Nippon Pro 100, 10 stk - pr. ukendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klinge til skraber Nippon Pro 100, 10 stk - pr. ukendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK23,51 kr62,51 krKøb
2WATTOO.DK27,5 kr27,5 krKøb
3MestersMaling.dk59 kr59 krKøb
4HC Farver68,5 kr68,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Klinge til skraber Nippon Pro 100, 10 stk - pr. ukendt

PriceData har fulgt prisen på Klinge til skraber Nippon Pro 100, 10 stk - pr. ukendt i 41 dage. Laveste pris i perioden er 23,51 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 26 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 23,51 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Klinge til skraber Nippon Pro 100, 10 stk - pr. ukendt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Klinge til skraber Nippon Pro 100, 10 stk - pr. ukendt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202623,51 kr2,49 kr (10%)
5. maj 202626 kr2,49 kr (11%)
30. apr. 202623,51 kr2,49 kr (10%)
21. apr. 202626 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret