Gå til hovedindhold

Klauke Rørkabelsko CU 70 mm ² bolthul Ø12,0 mm for klasse 5 og 6 leder

KlaukeEludstyrEAN: 4012078463355
Pris fra 22 krtil 35 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 13 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Klauke Rørkabelsko CU 70 mm ² bolthul Ø12,0 mm for klasse 5 og 6 leder og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Klauke Rørkabelsko CU 70 mm ² bolthul Ø12,0 mm for klasse 5 og 6 leder
22 kr
Til butik
Klauke Rørkabelsko CU 70 mm ² bolthul Ø12,0 mm for klasse 5 og 6 leder billede

Produktinformation

Standard kabelsko for kobberledere. For klasse 5 og klasse 6 leder (mangetrådet). Overfladen er galvanisk fortinnet.

Produktspecifikationer

Mærke: Klauke
Kategori: Kabelsko kobber
EAN: 4012078463355
Varenr.: 162552
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rørkabelsko Cu 70 M12 Kl5+6
25,66 kr
Til butik
Rørkabelsko Cu 70 M12 Kl5+6 billede

Produktinformation

Klauke Kabelsko for ledere fintrådet, klasse 5 og 6 i h.t VDE 0295 med trakt indføring og inspektionshul Rørkabelsko CU 70mm² bolthul Ø12mm for klasse 5 og 6 leder Søgetermer: 7921040621 - 707F12MS - 7921040621 - 4012078463355

Produktspecifikationer

Mærke: Klauke
Kategori: Business & Industrial
EAN: 4012078463355
Varenr.: 8014875689282
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rørkabelsko cu 70 m12 kl5+6
26,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rrkabelsko CU, 70 mm, M12, kl. 5+6
28,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KLAUKE Rørkabelsko CU 70mm² bolthul Ø12mm for klasse 5 og 6 leder
29,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Klauke Kabelsko kl 5+6 kabel 70 mm2/Ø12
35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klauke Rørkabelsko CU 70 mm ² bolthul Ø12,0 mm for klasse 5 og 6 leder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klauke Rørkabelsko CU 70 mm ² bolthul Ø12,0 mm for klasse 5 og 6 leder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk22 kr22 krKøb
2Billigelogvvs.dk25,66 kr25,66 krKøb
3MaintainIt26,25 kr26,25 krKøb
4WATTOO.DK28,75 kr28,75 krKøb
5CS MEGASTORE DK29,75 kr68,75 krKøb
6Proshop DK35 kr74 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Klauke Rørkabelsko CU 70 mm ² bolthul Ø12,0 mm for klasse 5 og 6 leder

PriceData har fulgt prisen på Klauke Rørkabelsko CU 70 mm ² bolthul Ø12,0 mm for klasse 5 og 6 leder i 172 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 29,49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Klauke Rørkabelsko CU 70 mm ² bolthul Ø12,0 mm for klasse 5 og 6 leder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Klauke Rørkabelsko CU 70 mm ² bolthul Ø12,0 mm for klasse 5 og 6 leder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202622 kr1 kr (4%)
29. maj 202623 kr1 kr (5%)
27. maj 202622 kr3,66 kr (14%)
20. maj 202625,66 kr
19. maj 202626,25 kr
26. apr. 202625,66 kr
14. apr. 202625,35 kr2,9 kr (10%)
13. apr. 202628,25 kr2,9 kr (11%)
5. apr. 202625,35 kr
3. apr. 202625,33 kr2,67 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret