Gå til hovedindhold

Klairs Supple Preparation Facial Toner Miniature 30 ml

Pris fra 44 krtil 65 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41 kr 8. maj

Sammenlign priser på Klairs Supple Preparation Facial Toner Miniature 30 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Klairs Supple Preparation Facial Toner (30 ml)
-28%44 kr
Før 61 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Klairs Supple Preparation Facial Toner (30 ml) billede

Produktinformation

Denne toner fjerner snavs og talg, mens den genopretter pH-balancen efter din daglige rengøring. Aminosyrer reducerer irritation og fugter dybt. Toneren er vigtig, fordi den forbereder huden til de næste trin i din hudpleje og hjælper huden med at absorbere efterfølgende masker og cremer bedre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Klairs
Kategori: Essence
Vægt: 50g
Artikel nr.: 115
EAN: 8809572890857
Varenr.: B081073
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Klairs Supple Preparation Facial Toner Miniature 30 ml
-40%46 kr
Før 77 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Klairs Supple Preparation Facial Toner Miniature 30 ml billede

Produktinformation

Supple Preparation Facial Toner opløser urenheder og sebum, samtidig med den genopretter hudens pH-værdi efter rens. Aminosyre og hyaluronsyre mindsker irritation og fugter i dybden. Forbereder huden til efterfølgende pleje og hjælper huden med at absorbere ingredienserne i hudplejerutinen.

Produktspecifikationer

Mærke: Klairs
Kategori: Toner
Artikel nr.: 296
EAN: 8809572890857
Varenr.: 3193871
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Klairs Supple Preparation Facial Toner mini 30 ml
59 kr
Til butik
Klairs Supple Preparation Facial Toner mini 30 ml billede

Produktinformation

Klairs Supple Preparation Facial Toner - perfekt til sensitiv hud Klairs Supple Preparation Facial Toner er en mild og effektiv toner, der forbereder din hud optimalt til resten af din hudplejeroutine. Denne populære K-beauty toner balancerer hudens pH-værdi og tilfører værdifuld fugt, så din hud føles blød og smidig. Den praktiske mini-størrelse på 30 ml gør den perfekt til rejser eller til at teste produktet, før du investerer i den store størrelse. Derfor vil du elske denne ansigtstoner Balancerer hudens pH-værdi for optimal hudpleje Tilfører fugt og gør huden klar til næste trin Mild formula, der passer til sensitiv hud Praktisk rejsestørrelse, der passer i enhver toilettaske Klar til at opleve forskellen en god toner kan gøre? Prøv Klairs Supple Preparation Facial Toner mini allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Klairs
Kategori: Toner
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 75198
EAN: 8809572890857
Varenr.: 75198
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Klairs Supple Preparation Facial Toner 30ml
-6%65 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Klairs - Supple Preparation Facial Toner - 30 ml
65 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Klairs Supple Preparation Facial Toner Miniature 30 ml
65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klairs Supple Preparation Facial Toner Miniature 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klairs Supple Preparation Facial Toner Miniature 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK44 kr44 krKøb
2Cocopanda DK46 kr46 krKøb
3NordicFeel DK59 kr59 krKøb
4Teknikproffset DK65 kr114 krKøb
5Proshop DK65 kr104 krKøb
6Lyko DK65 kr65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Klairs Supple Preparation Facial Toner Miniature 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Klairs Supple Preparation Facial Toner Miniature 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Klairs Supple Preparation Facial Toner Miniature 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Klairs Supple Preparation Facial Toner Miniature 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202644 kr2 kr (4%)
27. maj 202646 kr2 kr (5%)
26. maj 202644 kr2 kr (4%)
20. maj 202646 kr1 kr (2%)
10. maj 202647 kr6 kr (15%)
8. maj 202641 kr1 kr (2%)
7. maj 202642 kr17 kr (29%)
6. maj 202659 kr17 kr (40%)
1. maj 202642 kr2 kr (5%)
24. apr. 202644 kr15 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret