Gå til hovedindhold

Klairs Gentle Black Deep Cleansing Black Sugar Facial Polish

KlairsMasker og peels til hudplejeEAN: 8809572890338
Pris fra 185 krtil 275 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Klairs Gentle Black Deep Cleansing Black Sugar Facial Polish og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 185 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish (110ml)
-33%185 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish (110ml) billede

Produktinformation

Dette er en 100% vegansk venlig peeling, der eksfolierer, fugter og efterlader huden blød og silkeblød. Produktet har et højt indhold af sort sukker som fjerner døde hudceller, hudorme og dybderenser porerne. Den er antibakteriel og forhindrer ældningstegn ved at stimulere cellefornyelsen, mens den behandler og fugter tør og skællende hud.

Produktspecifikationer

Mærke: Klairs
Kategori: Enzympeeling
Vægt: 184g
Artikel nr.: 113
EAN: 8809572890338
Varenr.: B076870
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish 110 g
-20%185 kr
Før 232 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish 110 g billede

Produktinformation

Gentle Black Sugar Facial Polish er 100 % veganervenlig peeling, der eksfolierer, fugter og efterlader huden silkeblød. Produktet har et højt indhold af sort sukker, der opløser gamle hudceller, hudorme og som renser porerne i dybden.

Produktspecifikationer

Mærke: Klairs
Kategori: Skrub og peeling
Artikel nr.: 10
EAN: 8809572890338
Varenr.: 3193873
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish 110 ml
239 kr
Til butik
Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish 110 ml billede

Produktinformation

Mild og effektiv ansigtseksfoliering med sort sukker Gentle Black Sugar Facial Polish fra Klairs er en vegansk ansigtspeeling, der kombinerer effektiv eksfoliering med intensiv pleje. Den naturlige sort sukker-formulering fjerner døde hudceller, renser porerne på dybden og reducerer synligheden af pormasker, samtidig med at den giver fugt og komfort til huden. Med antibakterielle egenskaber og evnen til at stimulere hudens cellefornyelse hjælper denne peeling med at reducere synlige alderstegn, mens den blødgør og giver ny glød til tør og skællende hud. Perfekt til dig, der søger en effektiv løsning på almindelige hudproblemer og ønsker en mærkbar forbedring af hudens tekstur og udseende. Derfor vil du elske denne ansigtspeeling Eksfolierer mildt med naturligt sort sukker, der løser op for døde hudceller Renser porerne på dybden og hjælper med at reducere pormasker Antibakteriel effekt understøtter hudens naturlige balance Giver fugt og lindring til tør, skællende hud samtidig med eksfoliering Klar til at forvandle din hud? Prøv Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish nu!

Produktspecifikationer

Mærke: Klairs
Kategori: Peeling & Ansigtsscrub
Størrelse: 110 ml
Artikel nr.: 75191
EAN: 8809572890338
Varenr.: 75191
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Klairs Gentle Black Deep Cleansing Black Sugar Facial Polish
275 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klairs Gentle Black Deep Cleansing Black Sugar Facial Polish koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klairs Gentle Black Deep Cleansing Black Sugar Facial Polish koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK185 kr185 krKøb
2Cocopanda DK185 kr185 krKøb
3NordicFeel DK239 kr239 krKøb
4Lyko DK275 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Klairs Gentle Black Deep Cleansing Black Sugar Facial Polish

PriceData har fulgt prisen på Klairs Gentle Black Deep Cleansing Black Sugar Facial Polish i 165 dage. Laveste pris i perioden er 140 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 255 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 185 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Klairs Gentle Black Deep Cleansing Black Sugar Facial Polish. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Klairs Gentle Black Deep Cleansing Black Sugar Facial Polish de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026185 kr27 kr (13%)
16. maj 2026212 kr13 kr (7%)
15. maj 2026199 kr33 kr (14%)
12. maj 2026232 kr33 kr (17%)
11. maj 2026199 kr33 kr (14%)
10. maj 2026232 kr33 kr (17%)
1. maj 2026199 kr27 kr (12%)
27. apr. 2026226 kr27 kr (14%)
26. apr. 2026199 kr27 kr (12%)
19. apr. 2026226 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret