Gå til hovedindhold

Samatech Klæbepude sæt til ParkSolar & Park n go ECO parkeringsskiver (FS20+FS38+FS39)

SamatechParkeringsure og tilbehørEAN: 5713141090100
Pris fra 39 krtil 59,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 20,5 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Klæbepude sæt til ParkSolar & Park n go ECO parkeringsskiver (FS20+FS38+FS39) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KN-Auto.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Klæbepude sæt til ParkSolar & Park n go ECO parkeringsskiver (FS20+FS38+FS39)
39 kr
Til butik
Klæbepude sæt til ParkSolar & Park n go ECO parkeringsskiver (FS20+FS38+FS39) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Samatech
Kategori: Parkeringsure og tilbehør
EAN: 5713141090100
Varenr.: 2054973
Gå til Viskerbladet.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Klæbepude sæt til ParkSolar & Park n go ECO P-Skiver (FS20+FS38+FS39)
39 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Klbepuder til montering af Park Solar & Park Deluxe (FS20/FS38/FS39)
59,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klæbepude sæt til ParkSolar & Park n go ECO parkeringsskiver (FS20+FS38+FS39) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klæbepude sæt til ParkSolar & Park n go ECO parkeringsskiver (FS20+FS38+FS39) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KN-Auto.dk39 kr39 krKøb
2Viskerbladet.dk39 kr39 krKøb
3WATTOO.DK59,5 kr59,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Klæbepude sæt til ParkSolar & Park n go ECO parkeringsskiver (FS20+FS38+FS39)

PriceData har fulgt prisen på Klæbepude sæt til ParkSolar & Park n go ECO parkeringsskiver (FS20+FS38+FS39) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 15% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Klæbepude sæt til ParkSolar & Park n go ECO parkeringsskiver (FS20+FS38+FS39). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Klæbepude sæt til ParkSolar & Park n go ECO parkeringsskiver (FS20+FS38+FS39) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202639 kr9 kr (30%)
13. apr. 202630 kr9 kr (23%)
10. apr. 202639 kr9 kr (30%)
9. apr. 202630 kr9 kr (23%)
8. apr. 202639 kr9 kr (30%)
19. feb. 202630 kr9 kr (23%)
28. jan. 202639 kr9 kr (30%)
9. jan. 202630 kr1 kr (3%)
6. jan. 202631 kr1 kr (3%)
5. jan. 202632 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret