Gå til hovedindhold

KitchenAid Brødrister Classic 5KMT2115EOB - toaster - onyx black

KitchenAidEAN: 5413184400453
Pris fra 502 krtil 639 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på KitchenAid Brødrister Classic 5KMT2115EOB - toaster - onyx black og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 502 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KitchenAid Classic 5KMT2115EOB Brødrister Sort onyx
502 kr
Til butik
KitchenAid Classic 5KMT2115EOB Brødrister Sort onyx billede

Produktinformation

KitchenAid Classic 5KMT2115EOB - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - sort onyx

Produktspecifikationer

Mærke: KitchenAid
Artikel nr.: 5KMT2115EOB
EAN: 5413184400453
Varenr.: 995968477
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KitchenAid 5KMT2115EOB, 2 skive(r), Sort, Brødrister
557 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KitchenAid Brødrister Classic 5KMT2115EOB - toaster - onyx black
573 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brødrister KitchenAid Classic 2-skive - Sort onyx
-27%609 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brødrister KitchenAid Classic 2-skive - Sort onyx
-27%629 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
KitchenAid Classic 5KMT2115EOB Brødrister Sort onyx
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KitchenAid Brødrister Classic 5KMT2115EOB - toaster - onyx black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KitchenAid Brødrister Classic 5KMT2115EOB - toaster - onyx black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK502 kr502 krKøb
2CS MEGASTORE DK557 kr596 krKøb
3Proshop DK573 kr612 krKøb
4Boligcenter DK609 kr609 krKøb
5Vivas DK629 kr698 krKøb
6Ultrashop639 kr639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KitchenAid Brødrister Classic 5KMT2115EOB - toaster - onyx black

PriceData har fulgt prisen på KitchenAid Brødrister Classic 5KMT2115EOB - toaster - onyx black i 182 dage. Laveste pris i perioden er 502 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 791 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 674 kr.

Den nuværende pris på 502 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for KitchenAid Brødrister Classic 5KMT2115EOB - toaster - onyx black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for KitchenAid Brødrister Classic 5KMT2115EOB - toaster - onyx black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026502 kr12 kr (2%)
22. maj 2026514 kr185 kr (26%)
21. maj 2026699 kr7 kr (1%)
20. maj 2026692 kr47 kr (7%)
19. maj 2026645 kr6 kr (1%)
18. maj 2026651 kr23 kr (3%)
17. maj 2026674 kr24 kr (3%)
16. maj 2026698 kr53 kr (8%)
15. maj 2026645 kr55 kr (8%)
14. maj 2026700 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret