Gå til hovedindhold

KitchenAid 5KHBV83EAC stavblender 1,0 l - 180 W - Creme

Pris fra 1.053 krtil 1.590 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 537 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.047 kr 22. maj

Sammenlign priser på KitchenAid 5KHBV83EAC stavblender 1,0 l - 180 W - Creme og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1053 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KitchenAid 5KHBV83EAC Stavblender 180W Cream
1.053 kr
Til butik
KitchenAid 5KHBV83EAC Stavblender 180W Cream billede

Produktinformation

KitchenAid 5KHBV83EAC - Stavblender - 180 W - fløde

Produktspecifikationer

Mærke: KitchenAid
Artikel nr.: 5KHBV83EAC
EAN: 5413184907174
Varenr.: 999592817
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
KitchenAid 5KHBV83EAC stavblender 1,0 l - 180 W - Creme
1.159 kr
Til butik
KitchenAid 5KHBV83EAC stavblender 1,0 l - 180 W - Creme billede

Produktinformation

Fordele ved stavblender i køkkenetGør hverdagens madlavning lettere med KitchenAid 5KHBV83EAC. Denne stavblender i elegant cremefarve blander, pisker og hakker, så du hurtigt kan lave smoothies, supper, dressinger og fars. Sættet rummer både 1,0 l kande med låg og en praktisk hakker, så du kan gå fra forberedelse til servering uden besvær.Gennemtænkt design og nem håndteringDen ergonomiske udformning og knapbetjening giver god kontrol over hastighederne fra 825 til 11.600 omdr./min. Aftagelig blendenhed med fire knive i rustfrit stål gør rengøringen enkel, og dele tåler opvaskemaskine. Ledningen på 1,53 m giver god rækkevidde ved køkkenbordet. Kanden rummer 1,0 l og er uden BPA.Type: StavblenderFarve: CremeEffekt: 180 WStrømkilde: AC, 220–240 V, 50–60 HzHastighedsområde: 825–11.600 o/minKlinge: 4 stk., rustfrit stålAftagelig knivenhed: JaBetjening: KnapperKande: 1,0 lChopper/hakker: JaVisp/piskeris: JaOpvaskemaskinesikre dele: JaMateriale, kabinet: PlastMål (H × B × D): 41,4 × 9,0 × 6,3 cmVægt: 0,935 kgLedningslængde: 1,53 mPakken indeholder: Stavblender, piskeris, hakker, kande m. låg...

Produktspecifikationer

Mærke: KitchenAid
Kategori: Blendere
Vægt: 3.1g
EAN: 5413184907174
Varenr.: 2135280
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
KitchenAid 5KHBV83EAC stavblender 1,0 l - 180 W - Creme
1.179 kr
Til butik
KitchenAid 5KHBV83EAC stavblender 1,0 l - 180 W - Creme billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KitchenAid
Kategori: Blendere
Vægt: 3.1g
EAN: 5413184907174
Varenr.: 2135280
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
KitchenAid KitchenAid stavblender sæt Almond cream
1.590 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KitchenAid 5KHBV83EAC stavblender 1,0 l - 180 W - Creme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KitchenAid 5KHBV83EAC stavblender 1,0 l - 180 W - Creme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.053 kr1.053 krKøb
2Boligcenter DK1.159 kr1.159 krKøb
3Vivas DK1.179 kr1.258 krKøb
4KitchenTime DK1.590 kr1.590 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KitchenAid 5KHBV83EAC stavblender 1,0 l - 180 W - Creme

PriceData har fulgt prisen på KitchenAid 5KHBV83EAC stavblender 1,0 l - 180 W - Creme i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.047 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.590 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.277 kr.

Den nuværende pris på 1.053 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for KitchenAid 5KHBV83EAC stavblender 1,0 l - 180 W - Creme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for KitchenAid 5KHBV83EAC stavblender 1,0 l - 180 W - Creme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.053 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.054 kr2 kr (0%)
25. maj 20261.052 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.049 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.048 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.047 kr3 kr (0%)
17. maj 20261.050 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.049 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.048 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.049 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret