Gå til hovedindhold

Kingston Technology 32 Gb Canvas React Plus Sdhc Uhs-ii 300r/260w U3 V90 I Fuld Hd/4k/8k 32gb Sd Uhs-ii

KingstonElektronikEAN: 0740617301946
Pris fra 287 krtil 420 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 133 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 184 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Kingston Technology 32 Gb Canvas React Plus Sdhc Uhs-ii 300r/260w U3 V90 I Fuld Hd/4k/8k 32gb Sd Uhs-ii og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 287 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston Canvas React Plus SDXC UHS-II Memory Card 32GB 300MB/s
287 kr
Til butik
Kingston Canvas React Plus SDXC UHS-II Memory Card 32GB 300MB/s billede

Produktinformation

Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 32 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SDR2/32GB
EAN: 0740617301946
Varenr.: 1000557487
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Canvas React Plus V90 SD - 300MB/s - 32GB
318 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston Canvas React Plus SDXC UHS-II Memory Card 32GB 300MB/s
399 kr
Til butik
Kingston Canvas React Plus SDXC UHS-II Memory Card 32GB 300MB/s billede

Produktinformation

Kingston Canvas React Plus SDXC UHS-II Memory Card 32GB 300MBs Oplev enestående ydeevne med Kingston Canvas React Plus SDXC UHS-II Memory Card. Med en kapacitet på 32 GB og en imponerende læsehastighed på op til 300 MB/s, er dette hukommelseskort ideelt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hukommelseskort & Kortlæsere
EAN: 0740617301946
Varenr.: 119056
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology 32 Gb Canvas React Plus Sdhc Uhs-ii 300r/260w U3 V90 I Fuld Hd/4k/8k 32gb Sd Uhs-ii
420 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology 32 Gb Canvas React Plus Sdhc Uhs-ii 300r/260w U3 V90 I Fuld Hd/4k/8k 32gb Sd Uhs-ii koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology 32 Gb Canvas React Plus Sdhc Uhs-ii 300r/260w U3 V90 I Fuld Hd/4k/8k 32gb Sd Uhs-ii koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK287 kr287 krKøb
2Proshop DK318 kr357 krKøb
3Ultrashop399 kr399 krKøb
4Dustin DK420 kr506,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Technology 32 Gb Canvas React Plus Sdhc Uhs-ii 300r/260w U3 V90 I Fuld Hd/4k/8k 32gb Sd Uhs-ii

PriceData har fulgt prisen på Kingston Technology 32 Gb Canvas React Plus Sdhc Uhs-ii 300r/260w U3 V90 I Fuld Hd/4k/8k 32gb Sd Uhs-ii i 178 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 291 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 266 kr.

Den nuværende pris på 287 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 34 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Kingston Technology 32 Gb Canvas React Plus Sdhc Uhs-ii 300r/260w U3 V90 I Fuld Hd/4k/8k 32gb Sd Uhs-ii. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Kingston Technology 32 Gb Canvas React Plus Sdhc Uhs-ii 300r/260w U3 V90 I Fuld Hd/4k/8k 32gb Sd Uhs-ii de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 2026287 kr5 kr (2%)
13. apr. 2026282 kr5 kr (2%)
10. apr. 2026287 kr3 kr (1%)
2. apr. 2026290 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026291 kr22 kr (8%)
30. mar. 2026269 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026268 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026267 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026268 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026269 kr85 kr (46%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret