Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston DataTraveler Max - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 2

Kingston TechnologyHukommelseEAN: 0740617328295
Pris fra 820 krtil 1.059 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 239 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 776 kr 5. maj

Sammenlign priser på Kingston DataTraveler Max - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 2 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 820 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston DataTraveler Max - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 2
820 kr
Til butik
Kingston DataTraveler Max - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 2 billede

Produktspecifikationer

Kategori: USB-Hukommelse
Farve: 1
Artikel nr.: DTMAXA/1TB
EAN: 0740617328295
Varenr.: 8550550
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston DataTraveler Max 1TB USB 3.2 Gen 2 USB stick Lilla
821 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston DataTraveler Max - Lilla - 1TB - USB Stick
888 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 1TB DataTraveler Max Type-A
-8%916 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Datatraveler Max 1000gb Usb-a Rød
-0%936 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kingston DataTraveler Max 1 TB USB 3.2 Gen 2 USB-stick - Lilla
959 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston DataTraveler Max 1 TB USB 3.2 Gen 2 USB-stick - Lilla
979 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston DataTraveler Max 1TB USB 3.2 Gen 2 USB stick Lilla
1.059 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston DataTraveler Max - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston DataTraveler Max - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK820 kr859 krKøb
2CompuMail DK821 kr821 krKøb
3Proshop DK888 kr927 krKøb
4Teknikproffset DK916 kr965 krKøb
5Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb
6Boligcenter DK959 kr959 krKøb
7Vivas DK979 kr1.048 krKøb
8Ultrashop1.059 kr1.059 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston DataTraveler Max - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 2

PriceData har fulgt prisen på Kingston DataTraveler Max - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 2 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 674 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 827 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 772 kr.

Den nuværende pris på 820 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Kingston DataTraveler Max - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Kingston DataTraveler Max - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026820 kr7 kr (1%)
28. maj 2026827 kr39 kr (5%)
26. maj 2026788 kr1 kr (0%)
24. maj 2026789 kr6 kr (1%)
23. maj 2026795 kr1 kr (0%)
22. maj 2026796 kr6 kr (1%)
21. maj 2026802 kr21 kr (3%)
20. maj 2026781 kr1 kr (0%)
19. maj 2026782 kr6 kr (1%)
18. maj 2026788 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret