Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston Canvas Select Plus - Flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet) - 1 TB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I

Pris fra 779 krtil 1.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 690 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Kingston Canvas Select Plus - Flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet) - 1 TB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 779 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Canvas Select Plus - Flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet) - 1 TB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I
779 kr
Til butik
Kingston Canvas Select Plus - Flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet) - 1 TB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I billede

Produktspecifikationer

Kategori: Hukommelseskort
Farve: 1
Artikel nr.: SDCS3/1TB
EAN: 0740617348606
Varenr.: 24516212
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston Canvas Select Plus microSDXC 1TB 150MB/s
790 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MicroSDXC hukommelseskort Kingston Canvas Select Plus Gen3 1 TB - 150 MB/s
-2%909 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MicroSDXC hukommelseskort Kingston Canvas Select Plus Gen3 1 TB - 150 MB/s billede

Produktinformation

Kingston Technology 1 TB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 150 MB/s A1-kort + adapter. Kapacitet: 1 TB, Flashkort type: MicroSDXC, Flash-hukommelse klasse: Klasse 10, Intern hukommelsestype: UHS-I, Læsehastighed: 150 MB/s, UHS hastighedsklasse: Class 3 (U3), Videohastighedsklasse: V30. Produktfarve: SortHukommelseFlash-hukommelse klasse: Klasse 10Flashkort type: MicroSDXCIntern hukommelsestype: UHS-IKapacitet: 1 TBLæsehastighed: 150 MB/sProgrampræstationsklasse: A1UHS hastighedsklasse: Class 3 (U3)Understøttede filsystemer: exFATVideohastighedsklasse: V30FunktionerKontakt til skrivebeskyttelse: JaProduktfarve: SortStrømstyringHukommelsesspænding: 3.3 VDriftsbetingelserDriftstemperatur (T-T): -25 - 85 °COpbevaringstemperatur (T-T): -40 - 85 °CVægt & størrelserBredde: 15 mmDybde: 11 mmHøjde: 1 mmHukommelsesadapter størrelse (BxDxH): 32 x 24 x 2,1 mmVægt: 0,23 gEmballeringsdataPakkebredde: 101,6 mmPakkedybde: 5,59 mmPakkehøjde: 114,3 mmPakketype: BlisterPakkevægt: 12,73 gEmballage indhold

Produktspecifikationer

Kategori: Hukommelseskort
Vægt: 0.01g
EAN: 0740617348606
Varenr.: 1839951
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Canvas Select Plus Gen3 MicroSD/SD - 150MB/s - 1TB
913 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MicroSDXC hukommelseskort Kingston Canvas Select Plus Gen3 1 TB - 150 MB/s
-2%929 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston Canvas Select Plus microSDXC 1TB 150MB/s
1.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Canvas Select Plus - Flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet) - 1 TB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Canvas Select Plus - Flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet) - 1 TB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK779 kr818 krKøb
2CompuMail DK790 kr790 krKøb
3Boligcenter DK909 kr909 krKøb
4Proshop DK913 kr952 krKøb
5Vivas DK929 kr998 krKøb
6Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Canvas Select Plus - Flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet) - 1 TB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I

PriceData har fulgt prisen på Kingston Canvas Select Plus - Flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet) - 1 TB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I i 144 dage. Laveste pris i perioden er 645 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 888 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 758 kr.

Den nuværende pris på 779 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kingston Canvas Select Plus - Flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet) - 1 TB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kingston Canvas Select Plus - Flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet) - 1 TB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026779 kr9 kr (1%)
27. maj 2026770 kr6 kr (1%)
26. maj 2026776 kr7 kr (1%)
24. maj 2026783 kr6 kr (1%)
23. maj 2026789 kr8 kr (1%)
22. maj 2026781 kr6 kr (1%)
21. maj 2026787 kr15 kr (2%)
20. maj 2026772 kr49 kr (6%)
19. maj 2026821 kr31 kr (4%)
18. maj 2026790 kr20 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret