Gå til hovedindhold

Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II

KingstonFlashhukommelseskortEAN: 0740617301977
Pris fra 2.172 krtil 2.624 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 452 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.129 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2172 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston Canvas React Plus SDXC UHS-II Memory Card 256GB 300MB/s
2.172 kr
Til butik
Kingston Canvas React Plus SDXC UHS-II Memory Card 256GB 300MB/s billede

Produktinformation

Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SDR2/256GB
EAN: 0740617301977
Varenr.: 1000557486
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Canvas React Plus V90 SD - 300MB/s - 256GB
2.245 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II
2.388 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology 256 Gb Canvas React Plus Sdxc Uhs-ii 300r/260w U3 V90 I Fuld Hd/4k/8k 256gb Sd Uhs-ii
2.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.172 kr2.172 krKøb
2Proshop DK2.245 kr2.245 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.388 kr2.388 krKøb
4Dustin DK2.624 kr2.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II

PriceData har fulgt prisen på Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II i 143 dage. Laveste pris i perioden er 2.088 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 2.289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.172 kr.

Den nuværende pris på 2.172 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kingston Canvas React Plus - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.172 kr1 kr (0%)
31. maj 20262.173 kr6 kr (0%)
30. maj 20262.179 kr1 kr (0%)
29. maj 20262.180 kr3 kr (0%)
25. maj 20262.183 kr4 kr (0%)
23. maj 20262.179 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.183 kr8 kr (0%)
20. maj 20262.175 kr4 kr (0%)
17. maj 20262.179 kr16 kr (1%)
15. maj 20262.163 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret