Gå til hovedindhold

Kingston 16GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256

KingstonUSB-flashdrevEAN: 0740617330090
Pris fra 829 krtil 1.219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 390 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 723 kr 15. maj

Sammenlign priser på Kingston 16GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 829 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston IronKey 200 - 16GB - USB Stick
829 kr
Til butik
Kingston IronKey 200 - 16GB - USB Stick billede

Produktinformation

USB-stick, 16 GB, USB 3.2 Gen 1 USB-A tilslutning, overførselshastighed op til 145MB/s (læs) / op til 115MB/s (skrive), 256 bit (AES) kryptering / 256 (FIPS), beskyttende hætte, nøgleringsløkke, farve: blå - indbygget alfanumerisk tastatur - read-only Access mode...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: USB Stick
Artikel nr.: IKKP200/16GB
EAN: 0740617330090
Varenr.: 3117558
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston IronKey Keypad 200 16GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Blå
869 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Ironkey Keypad 200 16gb Usb-a Blå
949 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 16GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256
1.006 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston Ironkey Keypad 200 Usb Flash
1.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston 16GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston 16GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK829 kr868 krKøb
2CompuMail DK869 kr869 krKøb
3Dustin DK949 kr1.035,25 krKøb
4Teknikproffset DK1.006 kr1.055 krKøb
5Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston 16GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256

PriceData har fulgt prisen på Kingston 16GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 576 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 886 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 725 kr.

Den nuværende pris på 829 kr er 14% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kingston 16GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kingston 16GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026829 kr79 kr (11%)
29. maj 2026750 kr12 kr (2%)
26. maj 2026738 kr7 kr (1%)
25. maj 2026745 kr7 kr (1%)
23. maj 2026752 kr7 kr (1%)
22. maj 2026759 kr28 kr (4%)
20. maj 2026731 kr8 kr (1%)
15. maj 2026723 kr6 kr (1%)
14. maj 2026729 kr7 kr (1%)
13. maj 2026736 kr94 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret