Gå til hovedindhold

Import for Kids Kinder and Kids Flyvemaskine - m. Fjernbetjening

Import for KidsLegetøjEAN: 5740028600053
Pris fra 359,95 krtil 399,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 260 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Kinder and Kids Flyvemaskine - m. Fjernbetjening og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359.95 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kinder and Kids Flyvemaskine - m. Fjernbetjening
359,95 kr
Til butik
Kinder and Kids Flyvemaskine - m. Fjernbetjening billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kinder and Kids Legetøj
Størrelse: OneSize
EAN: 5740028600053
Varenr.: 350248-5159273
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kinder and Kids Flyvemaskine med fjernbetjening
399,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kinder and Kids Flyvemaskine - m. Fjernbetjening koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kinder and Kids Flyvemaskine - m. Fjernbetjening koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk359,95 kr359,95 krKøb
2Legekæden399,95 kr399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kinder and Kids Flyvemaskine - m. Fjernbetjening

PriceData har fulgt prisen på Kinder and Kids Flyvemaskine - m. Fjernbetjening i 172 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 399,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 301 kr.

Den nuværende pris på 359,95 kr er 20% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Kinder and Kids Flyvemaskine - m. Fjernbetjening. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Kinder and Kids Flyvemaskine - m. Fjernbetjening de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026359,95 kr40 kr (10%)
24. maj 2026399,95 kr40 kr (11%)
18. maj 2026359,95 kr40 kr (10%)
17. maj 2026399,95 kr40 kr (11%)
3. maj 2026359,95 kr81,95 kr (29%)
2. maj 2026278 kr18 kr (7%)
22. apr. 2026260 kr9 kr (3%)
15. apr. 2026269 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026270 kr9 kr (3%)
12. mar. 2026279 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret